WhatsApp припинив працювати у частини користувачів. Чому і що робити?

  80

  Через два тижні додаток відключиться ще у багатьох користувачів.

  Якщо ви користуєтеся смартфоном з операційною системою Windows 10 Mobile, то для вас погана новина. Річ у тому, що у популярного месенджера WhatsApp припинилася підтримка для цієї платформи і додаток більше не буде працювати на таких смартфонах.

  Команда розробників, яка входить до складу Facebook, планувала припинити підтримку WhatsApp на Windows Phone і Windows Mobile після 31 грудня 2019 року. Однак потім цей крок був відкладений до 14 січня – дня припинення підтримки самої Windows 10 Mobile з боку Microsoft.

  За кілька днів до цього додаток WhatsApp було видалено з офіційного магазину Microsoft Store. А тепер додаток перестав працювати на смартфонах з Windows 10 Mobile, користувачі не можуть увійти у свій акаунт.

  Варіантів подальших дій кілька — можна змінити смартфон на щось новіше, але також можна продовжувати спілкуватися через додаток WhatsApp для комп’ютерів Mac або Windows. Також є версія WhatsApp Web для браузера. Для цього буде потрібно позичити смартфон у кого-небудь, щоб просканувати QR-код в браузері.

  Менше ніж через місяць припиниться підтримка WhatsApp на «застарілих» версіях Android і iOS. З першого лютого 2020 року вже не підтримуватимуся версії Android 2.3.7 і старіші, а також iOS 8 і старіші.

  Джерело: TechRadar


  • не пропусти

  • магазин