Sony PlayStation 5 з’явиться в магазинах набагато раніше, ніж очікувалося

  3452

  Важливі новини про приставки розкажуть 5 лютого.

  У мережі з’явилася нова інформація про ігрову приставку наступного покоління Sony PlayStation 5, в тому числі терміни надходження в продаж і ціни.

  Спочатку інформація опублікували на анонімному форумі 4Chan, нібито вона була отримана з внутрішнього документа Sony Interactive Entertainment. В принципі 4Chan не можна вважати надійним джерелом, але подробиці самі по собі цікаві.

  У тому ж повідомленні зазначається, що Sony повертається в 2020 році на найбільшу ігрову виставку E3, що суперечить більш авторитетним джерелам.

  Отже, за даними джерела, компанія розкриє важливі новини про PlayStation 5 на зустрічі PlayStation Meeting, яка пройде 5 лютого. Будуть розкриті дизайн консолі і контролерів, інтерфейс і домашній екран, а також певні функції, характеристики та список ексклюзивних ігор. Журналісти зможуть відразу випробувати приставку.

  Sony PS5 буде випущена по всьому світу в жовтні 2020 року за ціною 499 доларів або 449 євро, в залежності від регіону. Буде випущена тільки одна модель, ніякої PlayStation 5 Pro поки не планується.

  Раніше повідомлялося, що Sony Interactive Entertainment випустить PlayStation 5 в декількох регіонах до різдвяного сезону продажів 2020 року. Зокрема, в Північній Америці приставка стане доступною 20 листопада за рекомендованою роздрібною ціною 499 доларів.

  Джерело: LetsGoDigital4Chan


  • не пропусти

  • магазин