Новий Apex від Vivo покажуть на MWC 2020

  100

  Щоб максимально голосно заявити про себе, Vivo показала на MWC 2018 концептуальний Apex, який на ринку дебютував як NEX. На майбутній виставці MWC 2020 у лютому компанія планує отримати свою частку хайпу. Сьогодні вона офіційно сповістила, що приїде в Барселону і влаштує 23 і 24 лютого там свої презентації.

  З самого тирзера вдалося дізнатися лише те, що планується показ нового покоління Apex, який «розширить можливості». Чим же таким інноваційним або новаторським буде дивувати новинка, невідомо. Але майже напевно реалізація повноекранності апарату буде виведена на перший план. Можливо, знову демонструватимуть фішки з дисплеєм-водоспадом і підекранною фронтальною камерою.

  Нагадаємо, що свого часу Vivo NEX дивував висувною фронталкою і найбільшою площею екрану щодо лицьової панелі. А ще тут був акумулятор ємністю 4000 мАг, здвоєна камера і дисплейний сканер відбитків пальців.

  Пізніше на світ з’явився Vivo NEX Dual Didplay, де реалізували ідею з двома дисплеями. А в минулому році представили Vivo NEX 3, що позбавлений фізичних кнопок на корпусі і має потрійну основну камеру на чолі з 64 Мп датчиком.

  Джерело: gsmarena  • інші новини
  • не пропусти

  • магазин