Apple Watch добралися до системи медичного страхування

  117

  Поки в якості одного з варіантів.

  Компанія Apple вже досить давно просуває свої розумні годинники мало не в першу чергу як пристрій для відстеження показників здоров’я. Хоча спочатку Apple і не думала про цей напрямок, позиціюючи Watch в першу чергу, як розумний пристрій і модний аксесуар.

  Apple Watch дійсно пропонують чимало можливостей для відстеження стану здоров’я, і в мережі постійно з’являються нові історії про те, як годинники врятували життя користувачу.

  І хоча назвати медичним цей виріб не можна, він все ж цікавить компанії, які пов’язані саме з охороною здоров’я. Як повідомляє джерело, американська компанія Devoted Health стала першим приватним постачальником послуг системи страхування Medicare, який пропонує своїм клієнтам використовувати Apple Watch.

  Самі годинники Devoted Health не продає, але її нові плани страхування передбачають часткове покриття вартості розумних годинників Apple або іншого подібного пристрою. Якщо точніше, компанія компенсує 150 доларів від вартості пристрою. З огляду на те, що, наприклад, Watch Series 3 зараз пропонуються за 200 доларів, це відмінна пропозиція.

  Джерело: CNBC


  • не пропусти

  • магазин