Зима близько. Синоптик розповів українцям, коли очікувати «золоту осінь» і перші морози

  3263

  Погода в Україні восени буде холодною, а в листопаді почнеться справжня зима — очікуються сніг і заморозки.

  Так, відомий синоптик Леонід Горбань зазначив, що в жовтні українців чекає осіння «класика», а листопад буде суворим: холодним, мокрим, зі снігом і заморозками.

  Жовтень

  Погода в цьому місяці буде класичною осінньою, але різною в північних і південних регіонах, прогнозує Горбань. У південній частині України тепло збережеться і температура повітря вдень сягне +22, а на півночі буде на 5-7 градусів холодніше.

  Також жовтень стане сезоном дощів, які будуть чергуватися з сонячними прохолодними днями. При цьому в жовтні очікується кілька періодів «золотої осені»: 4-5 днів перед Покровою (14 жовтня) і 3-5 днів після 20 жовтня.

  Листопад

  За прогнозами Горбаня, місяць очікується дуже холодним. Перші провісники зими у вигляді сильних холодних дощів можливі вже 7-8 листопада, потім після короткого прояснення вони повернуться, але вже з мокрим снігом. Після 15 листопада буде прохолодно, аж до нічних заморозків. В кінці листопада в Україні прорветься холодний атмосферний фронт із Сибіру, який принесе морози і дощ зі снігом.

  Джерело НВ


  • не пропусти

  • магазин