2000 мАг за 25 хвилин. Представлена ​​технологія бездротової зарядки Xiaomi Mi Charge Turbo

  70

  У лабораторних умовах Xiaomi досягла позначки 100 Вт при використанні швидкої провідної зарядки.

  У ці хвилини в Китаї йде прес-конференція Xiaomi, на якій буде представлена нова технологія бездротової зарядки Xiaomi Mi Charge Turbo для смартфонів і інших мобільних пристроїв.

  В даний момент подробиць поки немає, але інсайдери висловлюють припущення, що при використанні цієї технології потужність бездротової зарядки може скласти 30 або навіть 50 Вт.

  В ході відкриття прес-конференції представники компанії підтвердили, що за останні три роки Xiaomi інвестувала в напрямок досліджень і розробок понад 1,5 мільярда доларів.

  Крім того, було оголошено, що в лабораторних умовах Xiaomi досягла позначки 100 Вт при використанні швидкої провідної зарядки.

  Ми опублікуємо подробиці про нову технологію відразу після її анонсу.

  Оновлене: Xiaomi представила технологію швидкої бездротової зарядки Xiaomi Mi Charge Turbo, потужність якої складає 30 Вт. Дана технологія дозволяє повністю зарядити акумулятор ємністю 4000 мАг за 69 хвилин, а за 25 хвилин поповнити його заряд від 0 до 50%.

  Виробник підтвердив, що швидка бездротова зарядка буде працювати і при зарядці аксесуарів від смартфона з підтримкою Xiaomi Mi Charge Turbo.


  • не пропусти

  • магазин