90 Гц – ще один тренд. До 2021 року у флагманських смартфонах не залишиться 60-герцових екранів

  197

  Всі флагманські моделі будуть оснащені дисплеями з частотою оновлення 90 Гц і більше.

  Мережевий інформатор Ice Universe повідав на своїй сторінці в соціальній мережі Twitter про новий тренд, який гряде в індустрії смартфонів.
  За словами інсайдера, до 2021 року у флагманських смартфонів ми більше не зустрінемо екранів з частотою оновлення картинки 60 Гц. Все флагманські моделі будуть оснащені дисплеями з частотою оновлення 90 Гц і більше.

  Нагадаємо, навесні цього року був випущений смартфон OnePlus 7 Pro з таким екраном. Користувачам доступні режими 60 і 90 Гц. Однак опитування підтвердило, що коли вони пробують режим 90 Гц, то назад до 60 Гц ніхто вже не повертається.

  Попри те, що при частоті 60 Гц смартфон тримає заряд довше, власники OnePlus 7 Pro стверджують, що 90 Гц однозначно варті того. Цієї осені на ринку з’являться смартфони OnePlus 7T і OnePlus 7T Pro, які також отримають такі екрани.

  Крім того, представники Oppo повідомили, що в цьому році на ринку з’явиться новий смартфон лінійки Reno з 90-герцовим екраном. Nubia підтвердила, що наступний ігровий смартфон RedMagic теж отримає такий дисплей.


  • не пропусти

  • магазин