Абсолютно нова Windows 10 працює в два рази швидше

  126

  Американська корпорація Microsoft завжди робила все заради того, щоб заробляти якомога більше коштів на постійній основі. Навіть не дивлячись на безліч провалів за останні п’ять років, її капіталізація стрімко зростає, в зв’язку з чим вона зараз входить в топ-5 найбагатших корпорацій в світі. Не виключено, що одного разу їй вдасться стати найбагатшою, а допоможе їй у цьому абсолютно нова Windows 10, створення якої в даний час ведеться в умовах найсуворішої таємності. Дізнатися про її розробці вдалося від офіційного джерела, проте такий розсекретив майбутнє ПО абсолютно випадково, тобто цього не повинно було статися.

  В офіційних технічних документах Microsoft журналісти виявили згадка нової операційної системи для комп’ютерів, планшетів, моноблоків і ноутбуків, тобто пристроїв, призначених в першу чергу для роботи і навчання, а вже потім для всього іншого. Новітня платформа формально називається Windows 10, проте у неї є приставка Lite. Не варто думати, що це якась урізана «вінда», тому що вона як і раніше здатна в повній мірі запускати як додатки UWP і PWA, так і Win32, тобто будь-які класичні програми та ігри, без яких вся ця ОС навряд чи виявилася б комусь взагалі потрібна.

  З нової операційної системи прибрали всі «живі плитки», а інтерфейс дуже сильно змінився. Він став більш простим і зрозумілим. Разом з тим зросла швидкість роботи і загальна стабільність, а система захисту стала більш надійною і простою, тому всі ті, кому вона не подобається, зможуть відключити її буквально в кілька кліків. Які ще особливості отримає нова операційна система Windows 10 в порівнянні з доступною зараз – невідомо, однак вона, як стверджується, в ряді завдань буде працювати вдвічі швидше десятої «вінди», яку зараз на офіційному сайті Microsoft в базовій версії пропонують купити всім бажаючим за $ 200.

  В офіційних технічних документах американської корпорації згадується, що нову платформу можуть анонсувати вже в кінці нинішнього року. Якщо це так, то чекати релізу нової версії Windows 10 коштує в листопаді-грудні, причому перші кілька місяців нова платформа, швидше за все, буде доступна тільки у вигляді бета-версії, тоді як фінальна стабільна збірка стане доступна в першій половині 2020 року. Швидше за все, всім користувачам ліцензійної версії десятої «вінди» нову нададуть абсолютно безкоштовно, тобто доплачувати кошти за що-небудь не доведеться, і це абсолютно точно порадує тих, хто має свою власну ліцензію.


  • не пропусти

  • магазин