5 найбільш незвичайних та веселих послуг в готелях

1794

Розвиток туризму в усьому світі провокує появу все нових і нових готелів. Як результат, посилюється конкуренція на ринку забезпечення проживанням.

Щоб вижити в умовах конкуренції, що загострилася, менеджерам готелів все частіше доводиться придумувати незвичні послуги, якими можна заманити до себе клієнтів.

Пропонуємо вам ТОП-5 найбільш незвичайних, на нашу думку, послуг, пропонованих готелями по всьому світу.

1. Татуювання на пам’ять

__101

Готель-казино Ріо в Лас Вегасі пропонує всім своїм жителям зробити безкоштовне татуювання на пам’ять. Безкоштовна послуга користується популярністю у гостей. Багато хто приходить в салон, щоб увічнити на своєму тілі пам’ятне перебування в столиці азарту, Лас Вегасі.

2. Бій подушками

Girls Night In at The Berkeley

В послуги лондонського готелю Berckley входить організація Girl’s Night In. Прямо в номері люкс для вас і ваших подруг буде організована справжнісінька «піжамна вечірка» з ароматичними свічками, коктейлями та манікюром. Якщо вам захочеться «побешкетувати», то в номер будуть доставлені 30 подушок і ви можете з задоволенням вдатися до спогадів дитинства і побити один одного.

3. Культурні пробіжки

__102

Паризький готель Four Seasons Hotel George V з радістю запросить вас на культурно-просвітницькі пробіжки по ранковому Парижу в супроводі консьєржа. Маршрут незвичайного тренування пролягає від готелю до Ейфелевої вежі, до площі Трокадеро, далі набережною Сени, через сад Тюїльрі і назад до готелю через Єлисейські поля. Довжина маршруту 9 км.

4. Опанувати нове ремесло

__99

Вам набридла ваша робота? Хочете вивчити нову справу? Тоді вам обов’язково потрібно зупинитися у флорентійському готелі Relais Santa Croce. У співпраці зі знаменитою шкіряної школою Scuola дель Cuoio готель підготував спеціальну пропозицію “Шкіряних справ майстри”, щоб кожен гість зміг дізнатися всі премудрості цього старовинного ремесла, а також самостійно зробити шкіряну обкладинку для книги.

5. Відчути себе борцем зі всесвітнім злом

__98

Готель Machine Gun Vegas в американському Лас Вегасі пропонує боротьбу з терористами. У спеціально обладнаному тирі можна вибрати собі відомого терориста і розправитися з ним за допомогою вогнепальної зброї. Звичайно, самого терориста замінює його фотографія в повний зріст, або портрет.