Укртелеком підвищить ціни на телефонний зв’язок майже на чверть. Нові тарифи

    509

    Найбільший оператор провідного зв’язку, що обслуговує 2,4 млн користувачів телефонії, з 1 березня 2020 року підвищить ціни на 10-20%. Відповідне оголошення “Укртелеком” опублікував на своєму офіційному сайті.

    З початку весни перестане діяти двомісячна знижка на абонплату. Підвищення тарифів оператор анонсував ще в грудні минулого року. На цей крок компанія пішла з економічних причин, розповів керівник пресслужби “Укртелекому” Михайло Шуранов. Витрати на підтримку фіксованого зв’язку ростуть, зазначив він.

    Тарифи “Укртелекому” на дротову телефонію з 1 березня 2020 року будуть наступними:

    • “Простий мінімальний” – 71,65 грн/міс., 167 хвилин місцевих розмов (понад ліміт – 5 коп./хв; “міжмісто” і на мобільні номери – 1,2 грн./хв);
    • “Простий безлімітний” – 73,81 грн/міс., необмежені місцеві дзвінки (“міжмісто” і на мобільні номери – 1,2 грн/хв);
    • “Простий базовий” – 117 грн/міс., необмежені місцеві дзвінки, 500 хвилин на “міжмісто” і 120 хвилин — на мобільні (понад ліміт – 0,29 грн/хв);
    • “Домашній безлімітний” – 123 грн/міс., 200 хвилин — на мобільні номери, 1000 хвилин – “міжмісто” (понад ліміт – 0,19 грн/хв).

    Джерело: UBR



    • інші новини