Xiaomi внесла важливі зміни в прошивку MIUI 11, про які зобов’язані знати всі

  1770


  Як стало відомо, прошивка MIUI 11 принесе з собою важливі зміни, про які зобов’язані знати всі користувачі. Справа в тому, що після довгих суперечок керівництво Xiaomi вирішило повністю прибрати всю рекламу зі свого фірмового програмного забезпечення, тому що її наявність негативно позначається на репутації всього бренду. Як приклад було наведено Pocophone F1, який стоїть досить мало, а частина його вартості відбивається за рахунок реклами, але такий страшенно багато. Нав’язливі рекламні вставки можна виявити в повідомленнях, у вбудованих додатках, а також, крім того, в налаштуваннях.

  За замовчуванням нова операційна система буде показувати рекламу, але в налаштуваннях прошивки MIUI 11 з’явиться спеціальна настройка, яка дозволить її повністю відключити. При цьому перед виконання такої дії всім користувачам буде показуватися попередження про те, що демонстрація реклами дозволяє Xiaomi заробляти більше грошей, які потім йдуть на створення нових телефонів і поліпшення програмного забезпечення. Втім, якщо комусь реклама сильно заважає, її стане можливим відключити.

  Крім того, нова операційна система в особі MIUI 11, а така вийде вже в цьому році, буде містити в собі відчутно менше реклами, ніж MIUI 10. Розробники прислухалися до побажань користувачів і вирішили зробити так, щоб фірмове програмне забезпечення стало менш нав’язливим. Всі ці нововведення абсолютно точно позитивно позначаться на популярності смартфонів Xiaomi, а рівень довіри до даного бренду зросте. Хоч анонс нової прошивки і очікується вже в липні, але фінальна стабільна її версія стане доступна тільки в жовтні-листопаді.


  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин