Xiaomi готує випуск смартфона для жіночої аудиторії

  132

  Експерти попереджали, що китайські виробники мобільних пристроїв зроблять неординарний крок, щоб обігнати своїх північноамериканських і південнокорейських конкурентів. Так і сталося.

  Корпорація Xiaomi готує випуск смартфона для жіночої аудиторії. Останні маркетингові дослідження показали, що чоловіки найбільш консервативні, а тому, не готові міняти свої мобільні пристрої в зв’язку з модними тенденціями на відповідному ринку.

  Інша справа представниці прекрасної половини людства. Аналітики прогнозують збільшення прибутків за рахунок гаджетів, виконаних в суто жіночому стилі, з відповідними функціями.

  Керівництво Xiaomi, яке відрізняється креативністю, тут же пішло слідом за трендом і підписало взаємовигідний контракт з фірмою Meitu. Таким чином, наступний сезон зацікавить дам оновленнями, які дозволять якісно редагувати фотографії, а також перетворювати селфі в справжній витвір мистецтв.

  Програма буде автоматичною в нових модифікаціях смартфонів від Xiaomi. На переконання президента корпорації Лей Цзюня, жіноча база користувачів збільшиться в рази.

  Поділись


  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин