UMIDIGI S3 Pro може запропонувати 48 Мп камеру і батарею на 5150 мАг

  128

  У липні компанія Sony представила CMOS-датчик IMX586. Саме він має знайти своє застосування у флагманах 2019 року і вже звучали пророцтва, що ним буде хизуватися Xiaomi Mi 9. Але компанія Xiaomi не єдина, кого зацікавила нова розробка японського гіганта. Прийшло повідомлення, що UMIDIGI готує до виходу на ринок смартфон S3 Pro, однією з фіч якого може стати сенсор Sony IMX586. А ще говорять про те, що смартфон отримає батарею на 5150 мАг.

  Нагадаємо, що датчик Sony пропонує рекордні 48 мегапікселів, де розмір кожного дорівнює 0,8 мкм. Це дозволило створити мініатюрний за розмірами сенсор, а флагманського рівня знімки виходять за допомогою технології Quad Bayer, яка з’єднує воєдино чотири сусідніх пікселі за схемою 2х2. Як підсумок підвищується чутливість датчика, збільшується динамічний діапазон і знижується кількість цифрових шумів.

  Ще одна фішка Sony IMX586 – запис 4К-відео з частотою 90fps. При зйомці в форматі FullHD частота кадрів може скласти 240fps і HD – 480 fps.

  Під час релізу датчика Sony заявила про те, що його поставки виробникам смартфонів вона почне у вересні нинішнього року. Чи дотримала свого слова компанія, достовірно невідомо. Як і немає відомостей, що інформація про UMIDIGI S3 Pro достовірна і спритні китайці не підігрівають інтерес до новинки, обіцяючи «золоті гори».

  Поділись


  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин