Концепт складного смартфона Samsung з гнучким дисплеєм

  64

  На конференції Samsung Developer Conference 2018, що пройшла минулого тижня, південнокорейська компанія показала гнучкий екран, який знайде своє застосування в складному мобільнику. Інженери гіганта хочуть використовувати в майбутньому комерційному доладному пристрої два дисплеї. Один буде традиційним і його місце на лицьовій стороні, а другий з діагоналлю 7,3 дюйма стає доступним після того, як смартфон відкривається.

  У підсумку в складеному стані це звичайний смартфон, який можна використовувати для здійснення дзвінків та інших операцій, а розклавши його, користувач отримує компактний планшет, наприклад, для перегляду відео або веб-серфінгу.

  В цілому сама презентація концепції гнучкого мобільника була досить дивною і на сцені постаралися приглушити світло, щоб складно було добре розглянути пристрій в руках спікера. Те, що не зробила Samsung, постаралися показати ентузіасти, які створили концепт складного смартфона. Відтворено його на підставі того прототипу, що показали зі сцени, але в даному випадку він тонше, витонченіше і з мінімальними рамками по периметру великого дисплея.

  Виглядає смартфон в такому виконанні досить ефектно і привабливо, але от чи вдасться Samsung створити щось подібне, ми дізнаємося не раніше кінця лютого 2019 року, коли і можуть представити складний мобільник.

  Поділись


  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин