Samsung Galaxy S10 вразить мільйони людей унікальною особливістю

  130
  Підпишись на нашу сторінку у ФБ

  Головна проблема всіх сучасних смартфонів полягає в тому, що від одного заряду батареї вони рідко можуть пропрацювати навіть один робочий день. Як підсумок, мобільний пристрій доводиться ставити на зарядку по 2 – 3 рази на добу, якщо їм активно користуються. Все це далеко не найкращим чином позначається на відгуках користувачів. Деякі компанії намагаються вирішити цю проблему за допомогою установки більш ємних акумуляторів, і у них це виходить, однак в такому випадку дуже сильно зростають габарити. У випадку зі смартфоном Samsung Galaxy S10 було знайдено інше рішення.

  Як повідомляє відомий інсайдер Ice Universe, Samsung Galaxy S10 буквально вразить мільйони людей унікальною особливістю, якої стане вкрай хороша автономність. Повідомляється, що мобільний пристрій, крім вкрай ємного акумулятора, зможе запропонувати набагато більш енергоефективний процесор в особі Exynos 9820. Саме він буде встановлений в новинку в модифікаціях для міжнародного ринку, в тому числі для Європи.

  Повідомляється, що процесор Samsung Exynos 9820 отримає архітектуру з трьох кластерів, а не з двох, як в більшості нинішніх мобільних пристроїв. Усередині цього чіпа будуть чотири енергоефективних ядра Cortex-A55, пара Cortex-A75 або A76 для задач середнього рівня і два кастомних ядра Exynos M4 (Mongoose) четвертого покоління для виконання самих ресурсовитратності завдань, на зразок обробки відео або ж фотографій. За рахунок цього вдасться досягти значно підвищення часу автономної роботи, яке зросте на 20-25%.

  Така особливість стане унікальною для смартфона Samsung Galaxy S10, тобто інші мобільні пристрої південнокорейської корпорації її не отримають, принаймні для нового флагмана, поява якого очікується на виставці MWC 2019 в кінці лютого 2019 року. Сама просунута версія цього телефону зможе похвалитися 6,44-дюймовим Super AMOLED-дисплеєм з роздільною здатністю 2960 на 1440 пікселів (QHD +), потрійний основною камерою і рядом інших цікавих компонентів.

  Поділись

  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин