Meizu готує відразу три презентації на початок березня

  33

  Сьогодні Meizu нічого нам не представила, але поділилася планами на початок березня.

  Як вчора було оголошено — сьогодні Meizu дещо нам представила. Компанія поділилася своїми планами анонсу своїх новинок на найближче майбутнє. Анонсований тиждень весняних прем’єр від Meizu. Якщо дивитися на постер, який Meizu виклала офіційно, то вони розтягнули прем’єри як мінімум на три дні.

  Першого березня запланована прем’єра фільму «Ці 18 років», який буде присвячений діяльності компанії, її злетам і падінням. Хронометраж відео поки невідомий.

  Другого березня, на 14:30 за місцевим часом запланована презентація нової версії Flyme 9. Подія досить цікава, бо нам хотілося б дізнатися не тільки, що нового в оболонці, а й те, як йтимуть справи з глобальними версіями.

  Ну і кульмінація призначена попередньо на третє березня. Тоді ми повинні побачити смартфони Meizu 18 і 18 Pro. На зображенні два прямокутних смартфони різних розмірів. Цікаво, що впадає в очі інше співвідношення екрану. Поки не ясно, це спеціальний натяк на зміну дизайну, або просто інтригуючий хід, на який не варто орієнтуватися.

  Нагадаємо, що 14 березня компанія відзначає своє вісімнадцятиріччя. Саме це є приводом для організації такого святкового тижня.

  Джерело: mydrivers.com


  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин