У WhatsApp тепер можна призначати різні шпалери для різних чатів

  34

  Також фонові картинки тепер можна прив’язати до загальносистемної колірної теми — денні та нічні шпалери будуть змінюватися автоматично.

  WhatsApp представив нове оновлення, головним нововведенням якого стала можливість встановлювати персональні фонові шпалери під кожен чат — раніше можна було вибрати тільки одну фонову картинку, яка застосовувалася відразу до всіх чатів. Судячи з усього, ця опція стане в пригоді активним користувачам месенджера, які часто переписуються з різними людьми — тепер відрізняти діалоги, щоб випадково не відправити повідомлення не тому одержувачу, можна і візуально.

  Крім цього, в WhatsApp відтепер можна змінити колір шпалер за замовчуванням, а в каталозі стандартних зображень з’явилися знімки різних куточків світу, розділені на категорії «яскраві» і «темні». Вони так названі невипадково, оскільки тепер месенджер дозволяє використовувати шпалери в залежності від загальносистемної колірної теми — на світлий і темний час доби можна призначити відповідні картинки, які будуть змінюватися автоматично. Також в новій версії можна шукати стікери по тексту або смайликах.

  Оновлення WhatsApp почне поширюватися вже сьогодні, 1 грудня, в App Store і Google Play.


  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин