Xiaomi Mi 10 Pro Plus отримає унікальні налаштування графіки як на ПК

  44

  Користувачі зможуть встановлювати рівні анізотропної фільтрації, згладжування (anti-aliasing), фільтрації текстур, вибирати різні режими.

  Відомий мережевий інформатор Ice Universe повідомив дивні подробиці про можливості смартфона Xiaomi Mi 10 Pro Plus. Інсайдер стверджує, що користувачам Xiaomi Mi 10 Pro Plus буде доступний ексклюзивний режим Game Turbo, який був створений спільними зусиллями Xiaomi і підрозділу Qualcomm, що відповідає за розробку графічних процесорів.

  У підсумку в будь-якій грі користувачам будуть доступні найширші налаштування графіки, вони зможуть встановлювати рівні анізотропної фільтрації, згладжування (anti-aliasing), фільтрації текстур, вибирати різні режими і управляти частотою роботи графічного процесора, підбираючи власний баланс між продуктивністю і якістю картинки.

  Китайські джерела також стверджують, що Xiaomi Mi 10 Pro Plus стане кращим смартфоном цього року по потужності всіх видів зарядки.

  Ice Universe неодноразово першим надавав вичерпні відомості про прийдешні смартфони Samsung. Він спрогнозував анонс датчика зображення Samsung ISOCELL GN1, який був представлений через кілька днів після цього. Також він передбачив появу на ринку Xiaomi Mi Mix Alpha з оперізувальним екраном.

  Джерело: ixbt.com

  Поділись


  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин