NASA готується до висадки людини на Місяць в 2024 році

  1059

  Протягом шести місяців NASA обговорювало великі плани висадити людей біля південного полюса Місяця в 2024 році.

  Цей крайній термін був озвучений віце-президентом Майком Пенсом в березні, що швидше минулих заяв про висадку у 2028 роцы. З тих пір проект отримав назву програми Artemis. NASA також планує включити жінку космонавта до складу експедиції. Але, незважаючи на напружений графік, NASA не уточнили, коли в 2024 року вони планують зробити цей політ.

  У четвер (12 вересня) агентство запропонувало свій перший варіант, озвучений Грегом Чейверсом на виступі, що відбувся в Хантсвіллі, штат Алабама.

  «Ми всі знаємо, що 2024 рік є великою датою; у нас ще немає конкретного дня», – сказав Чейверс, «Ми націлюємося десь на другу половину 2024 року. Це дає нам трохи більше часу».

  Однак у NASA є багато проектів, які необхідно виконати за цей час. Масивна ракета Space Launch System, яку планують для використання в місії, не готова до польоту; капсула Оріон ніколи не літала з екіпажем; агентству знадобляться нові космічні костюми, призначені для місячної поверхні; і план, який дозволяє астронавтам приземлятися біля південного полюса, вимагає будівництва і обслуговування проміжної станції на орбіті Місяця.

  Щоб пристосуватися до скороченого графіку, Чаверс і його колеги змінили деякі вимоги і плани проектів, які вони виконують в зв’язку з новими прагненнями повернутися на Місяць.

  «Ми працюємо дуже швидко», – сказав Чейверс, «це незручно для багатьох з нас, але ми раді цьому».

  Джерело space.com

  Поділись


  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин