Розбирання Redmi K20 Pro виявило приховану властивість смартфона

  79

  Відомий техноблогер Зак Нільсон вирішив розібрати флагманський Redmi K20 Pro (Xiaomi Mi 9T Pro) і забезпечити його прозорою кришкою. В процесі йому вдалося дізнатися кілька цікавих подробиць про пристрій, який анонсували на початку літа.

  Для Redmi K20 Pro не заявлений ​​офіційний захист від води, однак виробник все ж подбав про надійність смартфона. Кнопки живлення та регулювання гучності всередині корпусу мають гумові ущільнювачі, що запобігають потраплянню рідини. Аналогічний захист є і на мультимедійному динаміці, лотку для SIM-карт, роз’ємі USB Type-C і навіть мікрофонах.

  На думку блогера, Xiaomi просто не заплатила за офіційну сертифікацію смартфона, щоб зберегти доступну ціну. Так само вчинила OnePlus у своїх останніх моделях.

  Ще одним приємним відкриттям стала простота вилучення акумулятора. Виробник не став його “намертво” приклеювати, так що при заміні елемент живлення не пошкодиться і не зашкодить людині. Варто також відзначити наявність мідної пластини під процесором і термопасти для кращого відведення тепла та запобігання перегріву пристрою. Крім того, блогер розібрав висувну фронтальну камеру, а також вивчив, як працює світлодіодне підсвічування у ній.

  У кінці блогер зібрав смартфон назад, очистивши задню скляну кришку від фарби. У результаті у нього вийшла ексклюзивна версія Redmi K20 Pro, в якій видно всі компоненти та роботу висувною камери.

  Джерело: Радіо МАКСИМУМ

  Поділись


  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин