Житловий комплекс «Агам»: вигідні умови придбання квартир

  76

  Власне житло в Києві – мрія багатьох людей, але ціни на нерухомість в столиці залишаються недоступними, навіть для людей с середнім статком. В столиці проходять найважливіші заходи, є високооплачувана робота, він зачаровує своєю архітектурою та історичними, культурними пам’ятками, але існують і недоліки. Це екологія, шум, ціни, величезна кількість людей.

  Житло в передмісті вирішує одразу дві проблемі – тут житло дешевше, а екологія краща, немає суєти та шуму. Вартість квартир в декілька разів нижча, житло доступніше. В передмістях Києва добре розвинута інфраструктура, а до центру столиці можна доїхати різними видами транспорту менше ніж за годину. Прикладом такої новобудови Київської області є житловий комплекс «AGAM» («Агам»).

  Розташований комплекс «AGAM» в селі Крюківщина (Києво-Святошинський район), поряд з розвинутою інфраструктурою міста Вишневе та зупинками громадського транспорту. До центральних районів Києва – відстань біля 1,5 кілометра. Комплекс зайняв територію площею 1,77 гектару, тут добрий стан екології, місцевість швидко розвивається. Поряд з’являються нові торгові центри, житло, відкриваються об’єкти соціальної інфраструктури. Офіційній сайт комплексу https://agam.kiev.ua/ дає можливість ознайомитись з новобудовою ближче. На ще необхідно звернути увагу, та чому купувати квартиру саме тут вигідно?

  Тут доступні ціни, і саме це привертає увагу багатьох потенційних покупців. Є різні квартири (всього 576), від однокімнатних до трьохкімнатних.

  Передові технології будівництва та утеплення

  Нерухомість зводиться з використанням передових технологій, тому будівлі будуть надійними та довговічними. Для утеплення використовується мінеральна вата, що дає можливість зимою економити на опаленні, а літом на кондиціонуванні. Проводяться всі необхідні комунікації. Квартири передаються з підготовкою під чистове оздоблення (виконана стяжка, штукатурка стін).

  Життєрадісний та сучасний стиль

  Незважаючи на те, що архітектура доволі проста і лаконічна, стиль будівель сучасний та життєрадісний. Фасади виконані в салатових та зелених кольорах. Гарному настрою сприятиме і продумане оформлення прибудинкових територій (газони, освітлення, місця для відпочинку).

  Інші переваги та особливості

  • Темпи будівництва – є здані в експлуатацію будинки, та ті, що проектуються.
  • Транспорт поряд – маршрутні таксі, автобуси перед ЖК, та залізнична станція в пішій доступності.
  • Розвинена інфраструктура – школи, дитячі садки, супермаркети, все поряд.
  • Безпечність у власному дворі – території напівзакриті.

  Житловий комплекс «AGAM» – це можливість проживати поряд з Києвом, працювати та відпочивати в столиці, повертаючись всього за годину часу в тихе та екологічно чисте місце.