Вибираємо пластикові вікна: рекомендації експертів

  89

  Здавалося б, що може бути простіше за вибір вікон. На думку багатьох, це дуже прості конструкції, на вибір яких не варто витрачати багато часу. Але роль грає не тільки виробник, а й розташування квартири. Наприклад, для галасливої міської вулиці буде потрібен трикамерний склопакет, щоб захиститися від шуму.

  Важливі критерії вибору

  Спеціалісти компанії Viknaroff рекомендують звернути увагу на ряд особливостей:

  • профіль;
  • кількість повітряних камер;
  • якість склопакетів;
  • якість фурнітури.

  Але про все по порядку.

  Якісні конструкції виготовляють з ПВХ, посиленого металом. Пластик міцний, має однорідну структуру, не боїться дії кислот, температури, опадів. Тільки з такого матеріалу можна виготовити надійні вікна.

  Всередині пластикового каркасу є металічний профіль. Чим він товще, тим міцніше вікно. В залежності від товщини металу профіль ділиться на класи: А, В, С. Перший має найміцніші стінки.

  Металопластикова конструкція має всередині повітряні камери: чим їх більше, тим кращий захист від холоду та спеки. Найбільш популярні три- та п’ятикамерні моделі. Хоча кількість повітряних камер може доходити до 8. Від кількості камер залежать також показники звуко- та теплоізоляції.

  Склопакети та фурнітура

  Не важко здогадатися, що від кількості листів скла напряму залежать показники ізоляції. Для кліматичного поясу України цілком достатньо трикамерного склопакету. Якщо вікна виходять на північну сторону, то варто вибирати саме такий варіант.

  Якість скла також вирішує показники ізоляції. Найбільш виправданим стане використання енергозберігаючого скла, яке не пропускає інфрачервоні промені. Таке скло забезпечить ідеальний мікроклімат в приміщенні, незалежно від пори року.

  Фурнітура вікна вирішує тривалість використання конструкції. Тому на цьому елементі не можна економити. Найкращі показники у фурнітури європейських виробників: Німеччина, Австрія, Італія пропонують дорогі, але якісні варіанти. Турецька фурнітура дешевша, але також досить якісна і не боїться дії води.  • інші новини