VIPGOLD – онлайн ломбард в Києві та Дніпрі

  132

  В житті кожної людини трапляються різні неприємності, тому дивуватися з того, що хтось терміново біжить в ломбард, не варто. Саме закладаючи чи продаючи власні речі, люди отримують гроші на термінові потреби, при цьому, не збираючи цілого пакета документів, щоб отримати банківську позику. В ломбарді доволі низькі відсотки, а термін завжди можна продовжити, сплативши тільки їх, що дуже зручно. Навіть зламані браслети, ланцюжки чи сережки можна продати в ломбард за доволі приємною ціною, тому послугами таких організацій користуються часто.

  Які речі закладають частіше всього і що впливає на їх ціну

  Частіше всього, люди, звертаючись в ломбард, продають чи віддають в якості застави золоті вироби. Саме ювелірна продукція цінується найвище, особливо, якщо її проба дійсно висока. Ломбарди по всій країні приймають не лише ювелірні вироби, а й такі речі:

  • столове срібло;
  • дрібна та велика побутова техніка;
  • комп’ютерна та телевізійна техніка;
  • цінні антикварні речі;
  • ремонтні та інші інструменти;
  • музичні інструменти.

  Вигода ломбардів не тільки в тому, що відсоткові ставки в них низькі, явним плюсом стане ще й те, що видаються гроші за 20 хвилин. На вартість золота вплине його вага і проба, а от техніка і інструменти оцінюються трішки по-іншому. Експерт оцінює зовнішній вигляд речі, її експлуатаційні характеристики, після чого робить свої висновки. Зазвичай, за техніку хорошого стану пропонують до 80% її реальної вартості. Не може не порадувати й те, що є шанс продати ювелірні вироби онлайн, прикріпивши їх зображення на сайті ломбарду, а також вказавши бренд, пробу, каратність, вагу, свої контактні дані, опис і місцезнаходження. Після онлайн оцінки отриманої інформації, можна дізнатися реальну ціну виробу.

  Ломбард онлайн – зручність для кожного клієнта

  Якщо хтось має дійсно вартісні речі і хоче їх закласти, отримавши на деякий період гроші, попередню оцінку вартості застави можна отримати онлайн. Наприклад, надійний годинниковий ломбард прийме годинники елітних марок всього за 15хв і дасть, за наявності такої застави кредит. Отримати попередню оцінку застави, та домовитись про кредитування можна на сайті онлайн ломбарду VIPGOLD. Тут приймають предмети розкоші, антикварні речі, прикраси, та брендові годинники.

  Для співпраці з сервісом, треба мати паспорт та ідентифікаційний код, а ще, приїхати в ломбард особисто. Звісно ж, оцінку можна отримати онлайн, щоб не витрачати час, а відразу знати, чи влаштує така вартість. На сайті ломбарду VIPGOLD можна не тільки заповнити анкету на оцінку речі, а й прочитати реальні відгуки, заглянути в цікавий блог, а ще дізнатися контакти, для зворотного зв’язку, що дуже звучно.  • інші новини