Успішний конкурс разом з .bepeam

  217

  Вам відома принаймні одна платформа в світі, яка дозволяє провести чесний конкурс або ж самостійно взяти участь у розіграші? Якщо в цей момент ви замислилися, саме час знайти відповідь в нашій статті.

  В конкурси та giveaway в інтернеті вже відмовляються вірити. Все тому, що чесний конкурс в інстаграм все рідше можна зустріти, адже його мета – швидко залучити якомога більше підписників та знову нагадати про себе, але ніяк не розіграти приз. Наша платформа вже стала доказом того, що не все втрачено.

  Про що це ми? А ось про це:

  Раді представити вашій увазі платформу .bepeam

  Це перший та єдиний у світі сайт для проведення чесних конкурсів. Вибір переможця визначається за допомогою випадкового алгоритму, на результат якого впливають саме учасники конкурсу. Випадковий переможець отримує лист на пошту з інформацією про виграш і по праву отримує заслужений приз.

  Якщо ваш бренд позиціонує себе як молода чи не дуже відома компанія і ви хочете залучити якомога більше підписників, які будуть не просто лайкати, а й купувати, ми радимо запустити конкурс в інстаграм або фейсбук через .bepeam.

  Як провести конкурс в інстаграм? З .bepeam не тільки чесно, але й дуже просто.

  Максимально заощадити час і встигнути якомога більше – мрія чи не кожного підприємця. Ми пропонуємо вам дуже швидко вирішити цю нелегку задачу і довірити проведення конкурсу .bepeam.

  Що ми робимо?

  • Розміщуємо інформацію про ваш конкурс на нашому офіційному сайті та в соцмережах
  • Складаємо контент-план на весь період діючого розіграшу
  • Повністю відповідаємо за написання постів, обробку фотографій і розміщення публікацій
  • Запускаємо таргетовану рекламу, налаштовану  по інтересам вашого клієнта
  • Залучаємо потенційного покупця на ваш сайт чи сторінку

  Що ви отримуєте?

  • Зростання підписників, лайків та коментарів
  • Стрімке збільшення продажів
  • Збереження і покращення репутації бренду
  • Впізнаваність і популярність бренду

  Розіграш призів в інтернеті може і повинен бути чесним. Ми змогли це довести вже через один тиждень роботи сайту .bepeam. Адже 10 000 зареєстрованих користувачів за такий невеликий проміжок часу – це успіх. Давай ставати успішними разом, разом з .bepeam!