Тримач для телефона – безпечне спілкування за кермом

  91

  Значна частина ДТП відбувається через те, що водій однією рукою тримає телефон. Набагато безпечніше використовувати тримач для телефона. Це компактний та стильний аксесуар, який встановлюється в зручному місці, та дозволяє приймати дзвінки на гучному зв’язку. Водій завжди зможе побачити смс-повідомлення, або одне з повідомлень в соціальних мережах та мессенджерах.

  При виборі тримача звертають увагу на спосіб його монтажу на панелі приладів та спосіб фіксації телефона.

  Як аксесуар фіксується на панелі приладів?

  Існує кілька способів:

  • двосторонній скотч;
  • присоска;
  • монтаж на повітровід;
  • кріплення на кермі.

  Двостороння клейка стрічка – одноразовий варіант. Як правило повторне наклеювання вже не таке міцне. Кріплення на присосці досить зручне, якщо панель приладів виготовлення з гладкого матеріалу (пластик, скло, поліроване дерево та інше). Якщо кріпити присоску на скло, то це може закривати огляд.

  Кріплення на повітропровід доцільно в літній час. Зимою звідти подається тепле повітря, через що може постраждати акумулятор смартфона. Існують також моделі з гнучкою ніжкою. Такий тримач фіксується на повітропроводі, але на сам смартфон тепле повітря не впливає, так як він знаходиться на значній відстані.

  Монтаж на кермо дуже зручно для автомобілів, у яких є допоміжні кнопки на кермі. Наприклад, для керування мультимедійною системою. В той же час аксесуар може закривати прилади.

  Як тримається телефон?

  Сам смартфон утримується магнітом, підпружиненими губками або гравітаційним способом. В першому випадку тримач має потужний магніт, а спеціальна металічна пластинка ховається під чохлом смартфона. Підпружинені губки міцно утримують пристрій, але його важче вилучати з тримача.

  Оптимальний варіант – гравітаційний тримач. В ньому є нижній важіль, на який кладеться смартфон. Коли електронний пристрій натискає на важіль, з обох боків його охоплюють дужки. Щоб вилучити смартфон з тримача не треба застосовувати ніяких зусиль або підключати другу руку.

     • інші новини