ТОВ «ЕКВІЛІБРІУМ ТРЕЙД» – будівництво SVITLO PARK

  1266

  Еквілібріум Трейд – один із найвідоміших партнерів у сфері будівництва житлової нерухомості. Товариство з обмеженою відповідальністю реалізує проекти зведення багатоповерхівок «під ключ». Основний регіон діяльності – Київ та Київська область. Головним проектом на 2019 рік виступає ЖК Svitlo Park – сучасне міні-місто у правобережній частині столиці.

  Житловий комплекс Світло Парк – це масив із 23 будівель висотою від 10 до 26 поверхів. Близько 60% споруджень розташовано паралельно Наддніпрянському шосе у 2 ряди, інші – у вигляді трикутника з ухилом до Дніпра. Забудовник обрав вдале місце для зведення комплексу. По-перше, він розкинувся в екологічно чистій зоні між головною річкою України та просторою парковою зоною. По-друге, міні-місто розташовано поблизу від історичного центру столиці.

  Особливості ЖК Світло Парк

  Проектування та перші кроки у зведенні комплексу беруть свій початок у 2018 році. У 4-му кварталі 2019 року планується здача в експлуатацію трьох багатоповерхівок. Для майбутніх жильців ТОВ «Еквілібріум Трейд» підготував офіційний сайт ЖК, де можна подивитися генеральний план, хід робіт (завдяки WEB-камерам – у режимі реального часу), інфраструктуру міні-міста та подати заявку на купівлю нерухомості. Також представлено каталог квартир різних планувань, що дозволяє обрати оптимальне житло.

  При проектуванні ЖК Світло Парк забудовник постарався реалізувати комплекс, що забезпечує його жильців максимальним комфортом та необхідним сервісом. Саме тому в ньому представлені:

  • Каркасні залізобетонні домівки з утепленими стінами.
  • Власна простора паркова зона.
  • Дитячі садочки, школа.
  • Майданчики для дітей, домашніх улюбленців.
  • Супермаркет, магазини.
  • Салони, лікарня.
  • Кафе та зони барбекю.
  • Наземний та підземний паркінги.

  Перші поверхи у будинках пріоритетно відведені під різні заклади. Магазини, салони, дитячі садочки, майданчики рівномірно розподілені по всій території міні-міста. Завдяки цьому жильці отримують доступ до більшості послуг, які потребуються щодня.

  Не слід забувати й про естетичний аспект. Багатоповерхівки розфарбовано у різні кольори. Завдяки цьому житловий комплекс не тільки оточено гарними природними ландшафтами, а й він сам яскраво виділяється на фоні звичайних сірих споруд. Svitlo Park – сучасний ЖК с розвиненою інфраструктурою від ТОВ «ЕКВІЛІБРІУМ ТРЕЙД». Переходьте на сайт https://svitlopark.ua/ та обирайте квартиру своєї мрії саме зараз!  • інші новини