Топ-7 книг з організації виробництва – світові бестселери 2019 року

  636

  Бути успішним керівником, створити бізнес з нуля чи вдосконалити вже існуючу модель організації виробництва потребує багато зусиль та сумлінної праці. Знань, що отримані у вищих навчальних закладах, недостатньо, потрібно займатися саморозвитком та як «губка» поглинати, втілювати у життя актуальні рішення. Ми підібрали для вас найбільш популярні на сьогоднішній день книги з організації виробництва, які увійшли в топ-7 бізнес-літератури.

  Організація виробництва книги

  Топ-7 книг з організації виробництва: особливості

  Розглянемо головні надбання бізнес-літератури 2019 року:

  1. «Вибір. Правила Голдратта» Еліяху М. Голдратт. Книга написана підприємцем, вченим та педагогом, який використовуючи власний досвід та знання своєї доньки у сфері психології, створив теорію обмежень. Теорія стала настільки популярною та дієвою, що її почали впроваджувати як в організації для успішного ведення бізнесу, так і у повсякденне життя.

  «Вибір. Правила Голдратта» Еліяху М. Голдратт

  2. «Виробництво без втрат для робітників». Підручник, що випустив Інститут комплексних стратегічних досліджень, орієнтований на задоволення потреб замовника та збільшення прибутку виробництва. А це, в свою чергу, може бути досягнуто при мінімізації витрат та зменшенні затрачання сил на непотрібні дії.

  «Виробництво без втрат для робітників»

  3. «Кайдзен. Ключ ключ до успіху японських компаній» Масаакі Імаі. «Кайдзен» – стратегія розвитку бізнесу, яку подав відомий аналітик Масаакі Імаі. Вона діє за принципом «вдосконалення-постійність-якість», яку можна використовувати і в організації, і в повсякденному житті.

  «Кайдзен. Ключ ключ до успіху японських компаній» Масаакі Імаі

  4. «5S для робітників. Як покращити своє робоче місце». Участь у видавництві книги взяли співробітники «Productivity Press» та Інститут комплексних стратегічних досліджень. Ідея підручника у тому, щоб впровадити «систему 5S» для співробітників та показати наскільки дієвою вона може бути. Організація свого робочого місця – це крок до збільшення продуктивності своєї праці.

  C:\Users\777\Desktop\5s-operators-cover.jpg

  5. «Виробнича система Тойоти. Йдучи від масового виробництва» Таїті Оно. Всім давно відома компанія Toyota є найбільшою японською корпорацією з автомобілебудування. Автор підручника, відомий бізнесмен, описує становлення компанії з усіма її успіхами та провалами. Така книга стане настільнім підручником будь-якого підприємця та бізнесмена.

  C:\Users\777\Desktop\tps-frontcover.jpg

  6. «Критичний ланцюг» Еліяху М. Голдратт. Ще одна книга відомого автора, яка завоювала популярність читачів. Вона базується на вмінні створювати проекти, які не будуть виходити за рамки бюджету та допоможуть ефективно сформувати тактику розвитку організації.

  C:\Users\777\Desktop\Knigi.jpg

  7. «Сіртакі по-японськи. Про виробничу систему Тойоти і не тільки» Паскаль Денніс. Опис становлення ще однієї світової американської корпорації «Тейлор Моторс». Ідея формується навколо правильно побудованого процесу, у якому керівники змогли створити зацікавленість працівників у своїй же праці.

  C:\Users\777\Desktop\9970111_images_1657783579.jpg

  Переваги та користь купівлі книг з організації виробництва

  На сьогодні створити чи зберегти конкурентоспроможний бізнес, достатньо важко, враховуючи умови для розвитку та підтримки підприємців. Незважаючи на це, вдосконалювати та набувати нові знання є невід’ємним елементом починаючого підприємця, бізнесмена, керівника чи співробітника.

  Які знання ви можете отримати, прочитавши книги з організації підприємницької діяльності:

  • Секрети успішного ведення бізнесу (налагодження конфліктів та пошуки компромісів).

  • Оптимізація виробничих моментів (виявлення згубних втрат та запобігання збиткам).

  • Використання концепції японської філософії (процес постійних безперервних змін з інноваційними впровадженнями та якісними результатами).

  • Вдосконалення атмосфери своєї організації (підвищення ефективності робочого місця та отримання задоволення від виконаних завдань).

  • Створення компанії з нуля (розвиток системи виробництва, аналіз використання праці, методи виживання).

  • Механізм роботи стартапів (виявлення вразливих місць стратегії розвитку проектів).

  • Виведення занепадаючої компанії на світовий рівень (створення зацікавленого колективу, конкурентоспроможність та рентабельність виробництва).

  Щоб вигідно купити книги з організації виробництва, ви можете звернутися в книжковий інтернет-магазин, який працює без посередників. Заощадьте свій бюджет, купивши літературу по оптовим цінам.