Що взяти у подорож: екшн-камера та інші гаджети для створення спогадів

  31

  Подорожувальники завжди беруть з собою косметику, прикраси та цілу купу одягу. А про гаджети (крім мобільного телефона) чомусь забувають. У валізах рідко опиняються штативи, мікрофони або гарнітури, екшн-камери. Між іншим, без них привезти з мандрівки круті спогади можна лише у власній пам’яті. Але ж у такому випадку їх неможливо показати рідним або друзям.

  Придбати гаджети, які можуть знадобитися в подорожі, за вигідною ціною пропонує магазин техніки Wo. У ньому доступний широкий вибір товарів для туризму та активного відпочинку.

  Щоб мати змогу закарбувати пам’ятні моменти та цікаві місця на фотознімках або відео, варто взяти в подорож цілий арсенал корисних пристроїв та пристосувань для зйомки.

  Екшн-камера
  Мініатюрна екшн-камера GoPro майже не займає місця у валізі. Її можна покласти навіть у невелику поясну сумку або звичайний туристичний рюкзак.

  Компактність — це перевага, завдяки якій камера підходить для використання майже в будь-яких умовах.

  За допомогою ГоуПро зручно:

  • Вести зйомку у місцях масового скупчення людей. У натовпі використовувати техніку маленького розміру легше і безпечніше.
  • Знімати дику природу. В об’єктиві екшн-камери чудово виглядають і пейзажі, і дикі тварини.
  • Створювати контент під час концертів або інших розважальних заходів. «Спіймати» улюбленого виконавця або гурт за допомогою камери смартфона не так вже й легко. Доводиться постійно відволікатися, направляючи об’єктив на сцену. Екшн-камеру ж можливо зафіксувати на голові за допомогою спеціального кріплення, щоб створювати контент з вільними руками.

  Монопод
  Селфі-палка — незамінна помічниця для тих, хто подорожує компанією. Завдяки її зручній конструкції у кадр можуть потрапити абсолютно всі. Не потрібно обирати, хто буде позувати, а хто — фотографувати.

  Також монопод може знадобитися людям, які люблять відпочивати наодинці. Він дозволяє самостійно, без сторонньої допомоги сфотографуватися на фоні будь-якої пам’ятки.

  SSD або зовнішній жорсткий диск
  Куди дівати фото і відео, коли пам’ять на смартфоні або камері закінчується? Видалити — не варіант, переносити на декілька флешок — також не найкраще рішення. Краще скористатися твердотільним накопичувачем або жорстким диском великого об’єму.

  Можна придбати такий SSD, який без зайвих дротів синхронізується з фототехнікою.

  Мікрофон
  Мікрофон потрібен для тих користувачів, які планують створювати тематичний контент (наприклад, влоги або пізнавальні відеоролики для Ютуб-каналу). Використовувати його можна у парі з відеокамерою, смартфоном або портативним комп’ютером.

  Портативний зарядний пристрій
  Повербанк не приймає прямої участі у створенні спогадів у форматі фото і відео. Втім, він дозволяє залишатися на зв’язку і знімати навіть там, де відсутній доступ до електромережі.

  За допомогою портативного зарядного пристрою можна швидко підзарядити ті гаджети, які потрібні безпосередньо для зйомки.