Поглиблений курс програмування на Java у Львові від ITEA LVIV

  103

  Java

  Програмування – одна з найперспективніших галузей діяльності, яку сьогодні обирає не тільки молодь, але і люди середнього віку. Для більшості з них IT-сфера – це можливість самореалізації і росту і шлях до безбідного життя. В процесі роботи над проектами фахівці використовують різні мови. Однією з самих популярних є Java. Для того щоб отримати знання сьогодні не обов’язково вступати до вищих і середньо-спеціальних навчальних закладів. Достатньо скористатися пропозицією компанії «ITEA», і обрати курси Java у Львові.

  Навчання з «ITEA»: головні переваги

  Курси з «ITEA» – це можливість поглиблено вивчити мову програмування Java в зручний для себе час. Компанія проводить заняття в денній та вечірній формі. Записатися на курси можна в онлайн-режимі. Слухачам пропонують обрати оптимальний варіант оплати послуг:

  • одноразово;
  • частинами.

  Бажаючі мають можливість записатися на пробний урок.

  Заняття проводять досвідчені викладачі. Це кваліфіковані спеціалісти, які є співробітниками ТОПових IT-компаній.

  курси Java у Львові

  Після проходження повного курсу студенти отримують:

  1. Можливість працювати над різними проектами. Мова використовується при розробці як мобільних додатків, так і нейронних сітей.
  2. Допомогу з працевлаштуванням або організацією стажування в відомих IT –фірмах. Випускникам надаються відповідні консультації та рекомендації профільних фахівців. Завдяки співпраці «ITEA» з платформою JUNGO до 95 % слухачів отримують бажані посади в найкоротший час.
  3. Достойну заробітну плату. Рівень знань випускників компанії дозволяє отримати роботу з гідною оплатою.
  4. Можливість відійти від офісного графіку. Віддалена робота – чудовий шанс забути про стандарти. При наявності комп’ютера и доступу до Інтернету веб-разробник може працювати в будь-якому місті в зручний час. Особливо актуальною ця перевага є в теперішній час, коли всі країни світу борються з пандемією COVID-19.

  Фахівці компанії «ITEA» не залишають своїх випускників без підтримки. Перші шість місяців після завершення курсу навчання вони можуть розраховувати на консультації спеціалістів.

  Інші послуги

  «ITEA» пишається тим, що за час існування допомогла отримати гідну професію більш ніж 16000 випускникам. Зазвичай кількість слухачів в контактних групах не перевищує 12 осіб. Завдяки цьому викладач має можливість звернути увагу на проблеми кожного з слухачів і своєчасно надати допомогу.

  Детальну інформацію щодо напрямків навчання можна отримати на сайті. Тут є пропозиції для тих, хто:

  • взагалі не вміє користуватися комп’ютером (курси комп’ютерної грамотності);
  • бажає навчитися динамічні веб-сайти, інтернет-магазини і сторінки соціальних мереж (https://lviv.itea.ua/courses-itea/php/);
  • мріє вдосконалити свої знання і поглиблено вивчити мови програмування.

  Для майбутніх студентів постійно проводяться спеціальні акції.

  Представницькі філії компанії працюють у Львові, Харкові, Дніпра та інших містах України та за кордоном.