Підвищення кваліфікації вчителів – це просто!

  57

  Підвищення кваліфікації вчителів – один із найважливіших етапів роботи педагога. Чому? Бо саме так формується траєкторія професійного розвитку, згідно з якою відбувається підвищення педагогічної майстерності.

  Завдання відповідальне! Тож необхідно уважно обирати як форми навчання, так і суб’єктів освітньої діяльності, адже від цього залежить якість отриманих знань! На щастя, завдяки реформуванню освіти вчителі можуть без обмежень обирати форми навчання та вирішувати, до яких суб’єктів освітньої діяльності звернутися.

  Пропозиції освітнього проєкту «На Урок»

  Освітній проєкт «На Урок» – це команда талановитих професіоналів, яка четвертий рік працює над підвищенням ефективності роботи вчителів. Адже педагогічне вдосконалення неможливе без ознайомлення з сучасними інтерактивними технологіями та інноваційними прийомами. Завдяки постійному спілкуванню з освітянами, «На Урок» знає, які питання професійної діяльності потребують докладних роз’яснень. У 2021 році командою визначено 14 ключових напрямів підвищення кваліфікації вчителів:

  1. Використання ІКТ в освітньому процесі.
  2. Інклюзивна освіта: принципи формування сприятливого освітнього середовища.
  3. Інтегроване навчання: від уроку до уроку.
  4. Дієві інструменти та прийоми сучасного вчителювання.
  5. Медіаграмотний учитель – медіаграмотний учень.
  6. Методи, прийоми та інструменти для формування креативного мислення.
  7. Методи, прийоми та інструменти для розвитку критичного мислення.
  8. Наскрізні навички у професійній діяльності вчителя.
  9. Організація роботи закладу освіти.
  10. Предметно-орієнтоване навчання: уроки, курси, програми.
  11. Проєктне навчання.
  12. Психологічна складова педагогічної діяльності.
  13. Спілкування іноземною мовою як чинник професійного зростання.
  14. Реалізація принципів та ідей НУШ в умовах сучасної школи.

  Як реалізуються ці напрями? «На Урок» пропонує комфортні форми проведення заходів в онлайн-форматі:

  • Вебінари для вчителів. Для реєстрації слід обрати виступ та натиснути кнопку «Зареєструватися». Якщо онлайн-захід уже відбувся, можна одразу перейти до перегляду.
  • Онлайн-конференції для вчителів. Після простої процедури реєстрації є можливість навчатися під час прямого ефіру або в інший зручний час, переглядати виступи спікерів, спілкуватися та дискутувати з колегами й лекторами.
  • Курси підвищення кваліфікації вчителів. Це повноцінний  комплекс матеріалів, авторами яких є викладачі-практики. Реєстрація на курс передбачає необмежений та довічний доступ до всіх навчальних матеріалів.

  Переваги підвищення кваліфікації вчителів від проєкту «На Урок»

  «На Урок» подбав про створення комфортних умов для самоосвіти педагогів: усі пропоновані матеріали знаходяться у вільному доступі, переглядати їх можна у будь-який час, а не тільки у визначені години чи дні.

  Для зручності педагогів регулярно публікуються анонси про проведення заходів, надається максимум інформації про програму та обсяг курсу – це дозволить обрати найбільш зручний варіант.

  Ми знаємо, що педагоги прагнуть дізнатися більше про сучасні технології, новітні методи та прийоми, та отримати дієві поради. Саме тому навчання проводять кращі експерти та практики України.

  Участь у всіх заходах – безкоштовна. Учасникам надається можливість отримати свідоцтво про підвищення кваліфікації, яке відповідає всім вимогам чинного законодавства України.  • інші новини