Перший досвід: як вибрати роботу в незнайомій сфері?

  39

  Коли ви вперше вирішуєте змінити щось у професійній сфері, треба вивчати свої можливості та пропозиції сучасного ринку праці в Україні. Тож цей гайд з пошуку нового роду діяльності буде зручний для людей взагалі без досвіду та тих, хто бажає кардинально змінити свою роботу.

  Вивчайте свій потенціал

  Можете скласти резюме за шаблоном або знайти свою стару версію. Завдяки цьому ви розвиваєте власні навички та зрозумієте власні міцні характеристики. Ваша попередня робота в Україні за час праці могла значно змінити ваші можливості та розвинути окремі скіли.

  Тож перед пошуками нової професії треба оновити попередню інформацію або скласти абсолютно нове. Після цього можна переходити до пошуку конкретного напрямку.

  Відповідайте собі на питання

  Якщо ви не здатні конкретизувати свої навички та бажання, то можете відповісти на поширені питання та відштовхуватися від них. Серед них:

  1. Чи хочу я допомогти людям та як це реалізувати?
  2. Як виглядає мій ідеальний день на роботі?
  3. Що точно не буде на робочому місці?

  Тож відповідно до цього переліку ви можете вже фільтрувати вакансії та отримувати більш конкретні варіанти.

  Підготуйтеся до пошуків

  Змінити роботу — це досить тривалий процес строком до 6 місяців. Тож треба налаштуватися на результат у майбутньому, а не зараз. Але при цьому не треба складати руки, а все одно продовжувати пошуки. Іноді для цього треба проходити додаткові курси, підвищувати компетентність тощо.

  Особливості:

  • можна влаштуватися помічником, а не основним робітником;
  • досвід можна знайти на підробітку;
  • прибуток частково втрачається при зміні сфери діяльності.

  Не треба втрачати надію на гарне працевлаштування. Але якщо вам треба це зробити не терміново, краще перебирати варіанти та знайти саме те, про що мріяли. Скористатися для пошуків можна OLX Робота. Перевага сервісу полягає у фільтрації всіх вакансій за галузями бізнесу, тож так можна краще зрозуміти своє професійне призначення.  • інші новини