П’ятірка кухонних плит з місткою духовою шафою

  102

  Асортимент побутових приладів для приготування їжі приємно вражає. Мікрохвильовки, блендери, мультиварки, хлібопічки, кухонні машини, тостери — техніка знайдеться на будь-який смак та гаманець. Однак одним з головних «інструментів» господинь залишається кухонна плита. Варіанти з місткою духовою шафою дають змогу готувати страви великих розмірів і при цьому сприяють економії часу. Які моделі заслуговують на увагу українських покупців?

  Liberty PWE 6105

  Комбінована плита Liberty PWE 6105 має лаконічний дизайн, завдяки чому впишеться в інтер’єр практично будь-якої кухні. Обладнана чотирма конфорками, одна з яких електрична, а інші — газові. Передбачена функція електрозапалювання. Об’єм духовки становить 65 л. У розпорядженні користувача — термостат, таймер, електрогриль. В комплекті є решітка для приготування та листи. Розміри агрегату — 85 × 60 × 60 см.

  Лайфхак! Щоб не загубитися в асортименті й купити плиту найвигідніше, можна порівнювати вартість моделей на ресурсі e-Katalog.

  Gorenje K 5341 WF

  Вісім режимів, включно з конвекцію, функція очищення паром, сенсорний екран, захист від дітей — переваги газової плити Gorenje K 5341 WF. Модель оснащено чотирма газовими конфорками. Є функція електрозапалювання та газ-контроль. Об’єм духової шафи становить 62 л. Усередині вона покрита емаллю SilverMatte. Передбачено функцію очищення парою AquaClean, що значно спрощує процес догляду. Автодатчик GentleClose сприяє плавному та тихому закриванню дверцят. Керування здійснюється за допомогою сенсорного дисплея IconLED, який легко блокується від дітей. Максимальна температура — 275 °C.

  Bosch HXS 59AI50Q

  Газова кухонна плита Bosch HXS 59AI50Q виготовлена ​​з нержавіючої сталі, стійкої до різноманітних механічних впливів. Конфорки оснащено електрозапалювачем. Є захист від витоку газу. Електрична духовка розрахована на 66 л. Два основних нагрівачі, гриль і конвекція забезпечують в цілому 8 режимів роботи, включно з режимом для приготування піци та розморожуванням. Максимальна робоча температура в духовій шафі становить 275 °C, що дає змогу експериментувати з різноманітними рецептами. Усередині камера має спеціальне покриття EcoClean, завдяки якому жир та інші забруднення самостійно розщеплюються, а потім легко видаляються серветкою.

  Gefest 1200 C7

  Газова плита Gefest 1200 C7 привертає увагу оптимальним набором функцій та приємною ціною. Оснащена чотирма конфорками малого, середнього та великого діаметра (від 0,6 до 2,6 кВт). Підпалювати полум’я доведеться вручну, оскільки систему електрозапалювання не передбачено. Об’єм духовки — 63 л. У комплекті є жаростійке деко та решітка для духовки.

  Electrolux EKG 96118

  Сучасна газова плита приваблює стриманим дизайном. Модель оснащено чотирма конфорками з системою електрозапалювання. Також є газ-контроль, який зупиняє подачу газу у випадках загасання полум’я. У духовці об’ємом 61 л можна готувати різноманітні страви для всієї родини: від піци до птиці. Електрогриль дає можливість смажити страви з обох сторін і отримувати золотисту скоринку. Термостат регулює і підтримує необхідну температуру в духовці, щоб кожна страва була шедевром.


  • не пропусти

  • магазин