П’ять поширених помилок під час гри у лотерею

  27

  Однією з найбільших переваг лотереї є максимально прості та зрозумілі усім правила. Гравцям потрібно лише придбати ігровий бланк і заповнити його, закресливши зазначену кількість номерів. Причому самі гравці не можуть ані спрогнозувати результат гри, ані якось повпливати на нього. Хіба що трохи покращити свої шанси, використовуючи певні стратегії.

  Головним правилом під час вибору лотереї є пошук надійної компанії. Гра має бути ліцензованою та максимально чесною й прозорою. Саме такі умови пропонує УНЛ – державна національна лотерея проводить розіграші, коли в залі присутні представники наглядової комісії. Як правильно грати у лотереї, аби сам процес подарував вам максимальне задоволення, а шанси на успіх зросли? Ми зібрали 5 найбільш поширених помилок, яких обов’язково потрібно уникати.

  Повторення стратегії

  У жодному разі не потрібно протягом кожної гри закреслювати той самий набір чисел. Зрештою може статися так, що вам все-таки пощастить. Однак, як показує практика, така стратегія рідко приносить виграш. Більш того, вона робить гру менш цікавою. Оскільки гравцям подобається не лише очікувати на розіграш і спостерігати за ним, але й щоразу випробовувати удачу, використовуючи нові комбінації.

  Використання послідовних чисел

  Ще одна доволі поширена помилка, якої пропускаються гравці, що не мають особливого досвіду в лотереях. Будь-яка статистика ігор показує, що використання послідовних номерів (1, 2, 3, 4, 5 тощо) має найменшу вірогідність стати переможним.

  Ігнорування додаткових опцій

  Незважаючи на те, що у всіх лотереях доволі стандартні правила, деякі компанії пропонують цікаві фішки, що помітно покращують шанси на перемогу. Це може бути:

  1. Системна гра. Представлена, наприклад у Суперлото. Дозволяє під час одного розіграшу використовувати не ту кількість номерів, яка є стандартною, а більшу.
  2. Кількість послідовних розіграшів, у яких братиме участь комбінація, яку ви обрали. Також збільшує ваші шанси на перемогу. Проте, як і у випадку з попередньою опцією, робить вартість лотерейного білета вищою.

  Ставка лише на одну стратегію

  Ми вже говорили про те, що не можна повторювати комбінацію кожного разу протягом ігор. Особливо якщо ви плануєте на регулярній основі брати участь у розіграші. Те ж саме стосується і вибору стратегії. Використовуючи, наприклад лише щасливі числа кожного разу (навіть якщо у вас їх кілька десятків різних варіантів), ви уникаєте інших тактик поведінки під час гри.

  Тож для того, аби перевірити, яка саме стратегія для вас є працюючою, випробуйте декілька. І, окрім чисел, що на вашу думку приносять вам удачу, використовуйте також:

  • статистичні дані, які зазвичай представлені на сайті Української національної лотереї;
  • випадкові числа, які ви можете побачити по дорозі на роботу або прогулянки;
  • номери телефонів або адресні номери вас, ваших близьких, друзів тощо.

  Концентрація на джекпоті

  Зазвичай гравці мріють про те, аби здобути головну грошову винагороду – джекпот, який може сягати кількох десятків мільйонів гривень. У цей час ігнорують менші виграші. Це призводить до того, що навіть вигравши кілька тисяч гривень, гравець засмучується, що не зміг здобути більшого.

  Це помітно впливає на настрій і робить сам процес гри більш нервовим та стресовим. Сприймайте будь-який виграш як власну перемогу і постійно експериментуйте з комбінацією номерів і стратегіями. Так ви зможете поєднати відразу дві ключові переваги лотерей: можливість отримати задоволення від гри і шанси на виграш крупної суми.