П’ять кращих книг для саморозвитку

  619

  Чи можливо прожити життя і насолодитися ним сповна? Як визначити і досягти потрібних цілей в найкоротші терміни? Що потрібно, щоб працювати в рази ефективніше? Життєвий шлях відносно недовгий для того, щоб витрачати його на речі, які не приносять задоволення. Важливо регулярно поповнювати свої знання, докладати зусилля для саморозвитку. І, звичайно ж, кращі помічники в цьому – книги. Ми підібрали п’ять кращих книг, які допоможуть зробити довгоочікуваний крок вперед і поліпшити якість вашого життя, а також можна переглянути Підручники онлайн на shkola.in.ua, щоб згадати дещо зі шкільної програми

  “7 навичок високоефективних людей”, автор: Стівен Р. Кові

  Кожен, хто хоча б один раз задавався питанням «Що почитати для саморозвитку?», Точно чув про цю книгу. Це навчальний посібник для тих, хто хоче бути продуктивним, володіти лідерськими якостями і підвищити власну значимість. Вся книга побудована навколо семи основних навичок. Автор пропонує читачеві практичний інструмент, який допоможе ближче познайомитися з самим собою і дізнатися більше про вплив на інших людей.

  Особливість: легкі для розуміння методи допоможуть визначити мету і досягти успіху. Для кращого сприйняття використовуються практичні таблиці і схеми. Кому варто читати: починаючим підприємцям і «акулам» бізнесу. Всім, хто хоче поліпшити свій бізнес або своє особисте життя.

  “Магія ранку”, автор: Хел Елрод

  Як багато тих, хто мільйон разів, а то й більше, починав нове життя з понеділка. Так чомусь прийнято, нам зручно відтягувати важливе на потім. Але ще більше тих, хто обіцяв завтра прокинутися раніше. Щоранку ми старанно відкладаємо момент пробудження і ставимо будильник на пізніше. Джордж Лорімер, американський письменник і журналіст сказав: «Прокидайтеся з почуттям рішучості, якщо хочете засипати з почуттям задоволення» . Саме про це американський бізнесмен і коуч Хел Елрод написав свій черговий бестселер. Його особиста історія змінилася в той день, коли він вирішив прокинутися раніше, ніж звичайно. Сотні тисяч людей по всьому світу зробили те саме. Вони навчилися підніматися раніше з ліжка без особливих зусиль і тепер встигають значно більше і краще.

  На думку автора, дане видання допоможе знизити рівень стресу, підвищити продуктивність, поліпшити загальний стан здоров’я і нарешті стати тим, ким хочеться.

  Особливість: вчить оптимістично мислити і жити, як колись мріялося. Надихає. Кому варто читати: книгу варто прочитати абсолютно всім, без винятку.

  “Думай і багатій”, автор: Наполеон Хілл

  Про книгу: якщо коротко, то книга показує, як домогтися фінансового успіху в житті. Але, крім того, це збірник практичних порад для досягнення успіху в абсолютно будь-якій сфері. Автор пропонує унікальну філософію, яка будується на семи китах: самонавіювання, знання, уява, робота і успіх, наполегливість, підсвідомість, страх. На його думку, це основні принципи і невід’ємна частина успіху і багатства.

  Особливість: читається на одному диханні.  Кому варто читати: тим, хто в пошуках себе і свого призначення.

  “Хто заплаче коли ти помреш? Уроки життя від ченця, який продав свій” Феррарі “, автор: Робін С. Шарма

  Як і її популярна у всьому світі попередниця, це особлива книга здатна стати дороговказом в нову чудову життя. Робін Шарма дає нескладні відповіді на вічні питання «Як позбутися від стресу?» Або «Як знайти своє призначення?». Вже традиційно, канадський письменник говорить про важливе і дає практичні рекомендації на злобу дня. Читається легко і невимушено.

  Особливість: автор у цікавій манері показує як відшукати духовність, душевний спокій, звільнити думки від непотрібних речей і прожити життя у згоді з собою і навколишнім світом. Кому варто читати: всім бажаючим змінити себе в кращу сторону.

  “Психологія переконання”, автор: Роберт Б.Чалдіні

  Кожному з нас траплялося стикатися з тим, що наші запити ніяк не виконуються, побажання залишаються непочутими, а прохання – неврахованими. З якої причини так трапляється і як поступати в таких ситуаціях? Рішення цих проблем ви знайдете на сторінках книги. Дослідження вчить вільно долати найскладніші проблеми: відверто, морально і бездоганно вибудовувати взаємини з іншими людьми.

  Особливість : хоча книга має наукове підгрунтя, читається дуже легко. Навчить свідомо помічати прийоми впливу з боку. Кому варто читати: тим, хто хоче бути переконливим і розпізнавати маніпуляції інших. Обізнаний, значить – озброєний.

  Сподіваємося, що ця добірка стане для вас справжнім джерелом рад і надихне на новий світ нескінченних перспектив. Адже так важливо, проживаючи кожен день, ставати кращою версією себе.  • інші новини