Оптика та освітлення на Daewoo Lanos – що потрібно знати водієві

  162

  Освітлення – обов’язкова складова будь-якого автомобіля. І Daewoo Lanos не є винятком. Існує зовнішнє та внутрішнє освітлення. Воно впливає на комфорт і безпеку пересування. Тому потрібно ретельно стежити за станом фар, противотуманок та інших оптичних приладів. Так, може тріснути скло фари. Нове можна подивитися за посиланням https://zapchastizaz.com.ua/451-osvesshenie-i-optika-lanos-sens. Можна замінити тільки його, не купуючи при цьому фару цілком. Та скло – не єдине, що може вийти з ладу. Існує багато інших оптичних приладів. Про них ми й поговоримо у нашому невеликому огляді.

  Фари – обов’язкові елементи будь-якого автомобіля

  Без фар неможливо уявити сучасний автомобіль. Вони необхідні для безпечного пересування у темний час доби. Також фари вмикають у погану погоду. Вони світять на дорогу. Водій отримує огляд на дорожнє полотно. Крім того, фари позначають сам автомобіль. Зустрічні машини помітять вашу автівку. Це усуне ймовірність аварії.

  Їздити з поламаними фарами категорично заборонено. Водію треба ретельно стежити за їхнім станом. Термін служби у цих оптичних приладів досить великий. Проте навіть вони можуть вийти з ладу. Частіше за все фари ламаються під час ДТП або через зіткнення з перешкодами.

  Підібрати нові фари неважко. Для Ланоса їх випускає оригінальний виробник General Motors та ряд сторонніх брендів. Фахівці не рекомендують купувати китайські вироби. В них низькі якісні показники та невеликий строк служби. Краще за все придбати оригінальні фари або деталі таких сторонніх брендів, як FSO чи ЗАЗ.

  Противотуманки

  Фари – не єдиний прилад освітлення, який обов’язково є в машині. До необхідних елементів також відносяться противотуманки. Ці фонарі вмикають у плоху погоду. Вони утворюють ефект тунелю. Ці лампи знімають напругу з очей водія. Крім того, противотуманні фари роблять помітним автомобіль у плоху погоду. Це запобігає утворенню аварій.

  Противотуманки розташовані на передньому бампері. Вони можуть по-різному світити – насичено та розсіяно. Тип освітлення залежить від місця розташування.

  На Lanos Sport встановлюються особливі противотуманки. Вони відрізняються від стандартних ламп.

  Інші оптичні прилади

  На Lanos встановлюються такі джерела світла:

  • Задній ліхтар. Всього їх два. Вони позначають автівку ззаду.

  • Додатковий стоп. Він встановлюється у салоні.

  • Освітлення номерного знаку та багажника. Ці прилади відрізняються невеликим розміром. Вони потрібні, щоб позначити номер автівки. Це необхідно при їзді у темний час доби.

  • Освітлення салону та бардачка. Це необхідно для створення додаткового комфорту.

  • Повторювач повороту. Такі вогні сигналізують про те, що водій збирається звернути. Вони потрібні для безпечного пересування.

  Усі прилади освітлення мають певний службовий термін. Їх потрібно періодично змінювати. При цьому не обов’язково купувати весь прилад. В деяких випадках достатньо замінити лампочку. Її можна купити окремо.

  При купівлі елементів освітлення необхідно враховувати модель автівки.