Нові стандарти якості з iPhone 12

  82

  Користувачі електроніки Apple у всьому світі з нетерпінням очікують надходження у продаж моделі iPhone 12. Як завжди на ринок виходить флагман, який стане стандартом якості для інших виробників.

  Переваги новинки

  Вже зараз відомі всі подробиці конструкції, технічні параметри. Але на деяких з них потрібно зупинитися більш детально:

  • якість захисту;
  • швидкодія;
  • можливості камери.

  Розробники стверджують, що захист став кращим в кілька разів. По-перше, зовнішнє покриття стало в 4 рази міцнішим. Унікальний захист Ceramic Shield дає змогу вберегти екран смартфона навіть при падінні. По-друге, стандарт захисту IP68 має на увазі, що електроніка може без ризику потрапляти під струмені води. Розробник заявляє навіть про можливість занурення на глибину до 6 метрів на півгодини. Тепер на відпочинку доступна навіть підводна зйомка.

  За швидкодію відповідає достатня кількість оперативної пам’яті та надсучасний процесор A14 Bionic. Тести за допомогою сучасних сервісів перевірки демонструють високу швидкодію, яку не дає жоден гаджет. Роботу процесора користувачі уже могли спостерігати на новинці місячної давнини – планшеті від Apple.

  Професійна зйомка без зусиль

  Особливо сподобається нова модель користувачам, які полюбляють знімати фото або відео. Тепер з собою дійсно не треба брати незручну камеру або фотоапарат. Компактний Айфон 12 дозволяє вести якісну фото та відеозйомку навіть вночі. За якість кадрів відповідає оновлений об’єктив, який вловлює на 275 більше світла.

  Нічний режим вмикається автоматично, як тільки електроніка визначає недостатню кількість світла. Ця особливість дозволяє отримати чіткий кадр при будь-якому освітленні. Селфі-камера також дозволяє робити якісні фото для соціальних мереж.

  Аналогічні особливості і у відео: камери знімають в режимі 4K і стандарті Dolby Vision. Монтувати відео можна прямо на смартфоні за допомогою вбудованого додатку. Безпровідним способом відеоролик можна передавати на сучасний смарт-телевізор через AirPlay.  • інші новини