Неординарні теплі країни для подорожі

  87

  У сезон відпусток щоразу виникає питання, куди відправитися цього разу, адже Турція та Єгипет – це так банально і хочеться різноманіття. Однією з таких країн є Марокко.

  Країна, що знаходиться у Північній Африці на узбережжі Атлантичного океану. Ця країна тільки набирає свої туристичні оберти, тому треба встигнути побачити всю красу Королівства Марокко, доки його ще не заполонили натовпи мандрівників. Авторський тур в Марокко стане чудовою ідеєю для подорожі!

  ТОП-5 must see у Марокко:

  Шефшауен

  Його також називають “Містом синього кольору” через забарвлення будинків місцевих жителів у різноманітні відтінки синього і блакитного, а на схилах Рифських гір це виглядає особливо дивовижно. Згідно з легендою так місцеві жителі вважали, що стають ближче до небес та Всевишнього.

  Пустеля Сахара

  Захоплюючий край безкраїх пісків – саме так вважають усі, хто жодного разу не бував у Сахарі, а лише чув про неї. Але ця велетенська місцевість має настільки різноманітний ландшафт, що навіть деякі країни можуть позаздрити. Більш того, мандрівники знайдуть тут поселення берберів, які навчилися життю в суворій пустелі та з радістю покажуть мандрівникам як це.

  Мечеть Хасана II

  Третя за розмірами у світі ця мечеть дійсно чарує з першого погляду. Особливої уваги заслуговує унікальній мінарет мечеті, що здається ніби сягає неба. Більш того, його унікальність полягає у тому, що він оснащений лазерним променем, який спрямовано у сторону Мекки.

  Площа Джема ель-Фна

  Найбільш жваве місце у Маракеші й за це місцеві жителі називаюсь цю площу «містом у місті». У давні часи тут проводили тортури та публічні страти. Зараз це найпопулярніше місце не тільки серед мешканців міста, але й туристів. Тут розташована велика кількість кафе, магазинів та торгових павільйонів.

  Палац Ель-Баді

  Архітектурна пам’ятка, що зберегла свій фундамент до наших часів. А у 16 столітті – це був справжній казковий палац, ніби з арабських казок. Побудований із мармуру, інкрустований золотом і дорогоцінним камінням – він був найрозкішнішим у всій країні. Сьогодні це чудове місце, яке обов’язково слід відвідати!

  Цікаві факти про Марокко

  1. Погода у Марокко зазвичай спекотна, але вночі у пустелі буває дуже холодно. Тому якщо збираєтесь у нічне сафарі – не забудьте светр.
  2. На території Королівства є можливість зустріти безліч тварин та птахів, а у гірських річках мешкає форель.
  3. Країна має дуже колоритну та незвичну для нас кухню. Основні страви – це комбінація рису із безліччю видів риби, морепродуктів, овочів і навіть фруктів.
  4. Як не дивно, але Марокко – це ще й рай для гірськолижного відпочинку! Тому у січні і лютому також можна відвідати цю країну.
  5. Місцеву валюту дуже легко конвертувати без калькулятора: 1 дирхам = 10 євро.
  6. Для подорожі до Марокканського королівства необхідно оформити візу;
  7. Для пляжного відпочинку у Марокко краще їхати в період з травня по вересень.

  Схожі країни для подорожей:

  1. Туніс;
  2. Таїланд;
  3. Шрі-Ланка;
  4. В’єтнам;
  5. Танзанія.