Навіщо бізнесу SMM: можливості соціальних мереж

  136

  Ефективна реклама, популярність компанії й не тільки: які можливості для підприємців відкриває просування в соціальних мережах

  Розкрутка у соціальних мережах – важлива частина ведення будь-якого бізнесу.

  Адже за допомогою соцмереж вирішується безліч підприємницьких завдань.

  Так, завдяки SMM-просуванню ви зможете:

  1. Підвищити впізнаваність компанії. Для цього бізнесу потрібно створити сторінки у різних соцмережах з наявністю бренду компанії та наповнити їх доречним і захопливим контентом, зокрема цікавими сторіс, постами. Також необхідно займатися збільшенням кількості передплатників за рахунок налаштування таргетованої реклами, розіграшів, акцій тощо.

  2. Утримати клієнта. За допомогою соціальних мереж компанія зможе сформувати численну групу з лояльних клієнтів. Оскільки робити повторні продажі постійним покупцям значно простіше, ніж пропонувати товар вперше новій людині.

  3. Підвищити довіру до компанії. Наявність сторінок з інформацією, що постійно оновлюється, оперативні відповіді на питання, коментарі користувачів під постами та відгуки клієнтів – це елементи, які допоможуть створити бізнесу позитивний образ. Користувачі не будуть боятися замовляти у вас послуги онлайн.

  4. Створити результативну рекламу нового продукту. Грамотне просування допоможе сформувати попит на абсолютно новий на ринку товар.

  5. Мати зворотний зв’язок. Через соцмережі покупці зможуть залишати не лише позитивні коментарі, але й писати негативні. Врахувавши конструктивну критику, ви зможете поліпшити ваш сервіс, сайт або ж сам продукт.

  6. Створити брендинг. За допомогою соціальних мереж можна сформувати зрозумілий образ предмета маркетингу, зробити його відомим і легко впізнаваним, а також стимулювати надання переваги до бренду.

  Де замовити послуги просування SMM

  SMM-просуванням у соціальних мережах можна займатися самостійно. Але щоб домогтися ефективного результату, не витративши багато часу та сил, краще звернутися відразу до фахівців. Digital-агентство Ланет CLICK пропонує повний цикл послуг з SMM-розкрутки:

  На сайті діджитал-агентства ви також зможете дізнатися й про інші методи просування бізнесу.

  З питань вартості послуг звертайтесь за телефоном +38 (044) 225-19-00 або пишіть нам: lanetclick@lanet.ua! Ми на зв’язку!