Натуральний камінь в інтер’єрах з відкритою кухнею: стильні рішення для сучасних житлових просторів

  89

  Відкрита кухня — один із трендів у дизайні інтер’єрів. Він дозволяє об’єднати кухню з вітальнею або їдальнею, створивши єдиний простір. Аби додати затишку й вишуканості такому приміщенню радимо використати натуральний камінь в інтер’єрі.

  Натуральний камінь підійде для будь-якого дизайнерського проєкту. Голова перевага виробів з каменю полягає в їхній витривалості та міцності. Вони стійкі до впливу температур, вологи, ударів та подряпин. Доглядати за такими виробами теж досить легко. Достатньо лише регулярно протирати поверхні без використання агресивних хімічних засобів.

  Натуральний камінь – це універсальний матеріал, який можна використовувати в різних частинах відкритої кухні. Серед найпоширеніших варіантів:

  1. Облицювання стін. Натуральний камінь можна використовувати для облицювання всіх стін у кухні або лише однієї для створення цікавого акценту.
  2. Раковина з каменю. Раковина на кухні піддається впливу води, жиру та інших речовин, які можуть її пошкодити. Саме тому вибирають натуральний камінь, який не боїться ударів, подряпин та інших механічних пошкоджень.
  3. Фартух. Фартух — панель між стільницею й верхніми шафами або підвісними полицями на кухні. Оскільки натуральний камінь міцний, довговічний та легко очищається, він ідеально підійде для оздоблення такої зони.
  4. Стільниця з каменю. Такі вироби є водночас вишуканими й практичними. Адже камінь має високу стійкість до кислот та інших хімічних речовин, які можуть випадково потрапити на стільницю під час приготування їжі.

  Різноманіття натурального каменю

  Натуральний камінь вражає розмаїтістю кольорів та текстур. Найчастіше в інтер’єрі зустрічаються такі види:

  • Граніт. Один із найміцніших видів каменю, який використовують під час будівельних робіт через його високу термо- та морозостійкість.
  • Мармур. Вишукана кристалічна порода з цікавими візерунками. Вона часто використовується для облицювання фасадів, підлоги, стін, столів, стільниць тощо.
  • Онікс. Він не поступається мармуру за міцністю й зносостійкістю. Завдяки широкій палітрі кольорів його найчастіше вибирають для оздоблення стільниць, панелей та декоративних елементів.
  • Травертин. Легко піддається обробленню й використовується для оздоблення фасадів, стін та підлоги. Має приємний блиск.
  • Кварцит. Теж одна з найтвердіших порід каменю. Вона приємна на дотик, непримхлива й ідеально вписується у будь-який інтер’єр.

  Усі представлені види каменю ви знайдете на сайті TOPOVI. На сайті TOPOVI представлений бренд Scalla Naturale, який пропонує найкращий асортимент натурального каменю, багатий різними кольорами й текстурами.

  Загалом натуральний камінь в інтер’єрах з відкритою кухнею додає не лише естетичної краси, а й функціональності. Від облицювання стільниць до декоративних деталей — камінь стає важливим елементом дизайну, який вносить неповторний характер у будь-який простір.

     • інші новини