Як електрика витіснила механіку
Машинка для стрижки волосся вже давно є обов’язковим атрибутом будь-якої перукарні. Прилад використовується для створення чоловічих, жіночих і дитячих стрижок і досить простий в застосуванні, тому його цілком можна використовувати в домашніх умовах. Навіть якщо ви не володієте необхідними для перукарів навичками та вміннями, впоратися з простими зачісками вам буде цілком під силу. Щоб стати володарем модної стрижки, зовсім не обов’язково відвідувати салон або барбершоп. Досить придбати електричну машинку для стрижки волосся, великий вибір представлен за посиланням: https://makeup.com.ua/categorys/223733/.
Ми настільки звикли до цих приладів, що здається, що вони існували завжди. Механічний варіант з’явився ще на початку XIX століття і його авторство приписується різним винахідникам, а ось з електричної моделлю все набагато простіше. На початку ХХ століття коротко стрижуться не тільки чоловіки, але й жінки, тому зростає потреба в приладах, які будуть працювати акуратно і швидко. Механічна конструкція була простою, але їй не вистачало швидкості, а також вона викликала больові відчуття у зап’ясті та суглобах від інтенсивного стискання ручки машинки.
Американський інженер Лео Джордж Валь довгий час працював над створенням масажерів. Саме у нього виникла ідея вдосконалити ручну машинку для підстригання, яка вже не відповідала вимогам часу. На початку 20-х винахідник представив дослідний зразок, отримав патент та налагодив масове виробництво цих приладів.
Конструкція пристрою постійно вдосконалюється, додаються нові можливості, пропонуються різноманітні насадки, але принцип дії пристрою залишається незмінним. Усередині корпусу знаходиться електричний агрегат, який за допомогою силового пристрою забезпечує рухливість ножа.
Корисні поради майбутнім власникам
При виборі моделі, звертайте увагу не тільки на популярність бренду, вартість приладу, дизайн корпусу, але й на технічні параметри, а також особливості конструкції. Зупинимося докладніше на тому, які показники є ключовими і як вони впливають на сферу застосування та функції пристрою:
- Різновиди двигунів. Вібраційні варіанти запускаються електромагнітною котушкою, а роторні – мотором. Прилади, засновані на вібрації, мають малу потужністю і працюють без перерви не більше 10-15 хвилин, тому рекомендовані новачкам для домашнього застосування.
- Особливості призначення. Пропонуються моделі з різноманітними додатковими можливостями, наприклад, видалення волосся в носі та вухах, виконання візерунків, моделювання вусів, бороди, бакенбардів, або варіанти з вузькою спеціалізацією, що виконують тільки стрижку.
- Додаткові можливості. Чим більше насадок входить в комплект, тим більше варіантів регулювання довжини волосся. Серед корисних особливостей підкреслимо можливість вологого очищення, сенсорне управління, прогумовані елементи на корпусі, які забезпечують надійну фіксацію приладу в руці. Найсучасніші моделі можна використовувати не тільки для стрижки, але й для гоління, тому власникам чутливої шкіри рекомендуємо вибирати прилади з додатковою функцією охолодження.
- Матеріал ножів. Пропонуються варіанти з кераміки та нержавіючої сталі з титановим, алмазний або карбонові напиленням.
Електричні машинки для стрижки впевнено зайняли своє місце серед інших домашніх приладів. З їх допомогою нескладно зробити коротку зачіску будь-якої складності, або відкоригувати її окремі елементи.