Кутові шафи-купе на замовлення – найкращий вихід для власників малогабаритних квартир

  117

  Хочете поміняти свою стару шафу з дверцятами на сучасну шафу-купе? Це, напевне, правильне рішення. Залишилося тільки визначитися із виглядом та дизайном виробу.

  Немобільні, зате займають мало місця

  Найголовніше – розуміти, що корпусна шафа підійде не для будь-якого приміщення. Адже у неї є нижні та верхні поверхні, а також усі стінки, а отже, місця такі меблі займатимуть досить багато. А от у вбудованих виробах відсутні задні або бічні стінки, оскільки вони монтуються в спеціальні ніші. І, крім того, вбудовані шафи-купе, як правило, є більш місткими й менш дорогими. З недоліків можна назвати те, що вони абсолютно немобільні, зазвичай потребують додаткових робіт перед монтажем, а також можуть мати деякі незручності при складанні. Проте, шафи купе на замовлення – найкращий вихід для власників малогабаритних квартир.

  Кутові вироби, як правило, роблять на замовлення

  Вбудовані вироби можуть бути прямими й кутовими.

  Прямі «купе» – це універсальна та проста конструкція, що, як правило, виглядає громіздко й дуже традиційно. Таким моделям потрібно не набагато менше місця для установки, ніж їхнім корпусним «побратимам».

  Зовсім інша справа – кутова шафа-купе. Такий тип меблів не тільки робить можливим максимально оптимізувати наявний простір. Окрім цього, кутові вироби:

  • здатні вмістити багато речей навіть при своїх невеликих розмірах;
  • надають зручний доступ до всього, що в них розміщено;
  • підходять навіть для невеликих приміщень;
  • виглядають досить оригінально (чого не можна сказати про прямі шафи).

  Звичайно ж, виходячи з усього перерахованого вище, практично всі кутові меблі роблять на замовлення. Тобто, вам доведеться почекати, доки ваш виріб буде готовий.

  Фасади бувають різні

  Оскільки конструкція шаф-купе оригінальністю не відрізняється, то домогтися якогось цікавого ефекту можна лише за допомогою незвичного фасаду. Саме тому меблеві дизайнери постійно вигадують нові способи декору «купе».

  Популярністю користуються нетрадиційні поєднання різних кольорів і поверхонь, оздоблення фасадів за допомогою будь-яких зображень. Також останнім часом стало модним використовувати текстильні або шкіряні вставки в тон меблів.

  Однак існують моделі і для прихильників класики. Спеціально для любителів традиційного стилю виробники меблів пропонують шафи з матовими дерев’яними фасадами, на яких за допомогою фрезів створюються контурні геометричні малюнки.

  Окрім того, в інтернеті ви, напевно, знайдете величезну кількість інших варіантів декору виробів «купейного» типу. У тому числі – дзеркальні фасади, прикрашені піскоструминними зображеннями, фасади із фотодруком та інші.