Як вибрати якісний диван: основні різновиди та моделі

  191

  Диван – це різновид меблів, який необхідний практично кожному житлу. Адже саме цей предмет інтер’єру допомагає оформити в приміщенні атмосферу комфорту та спокою. Саме тому до купівлі дивану потрібно віднестись з усією серйозністю, адже неправильно зроблений вибір може геть зіпсувати візуальне враження від дизайну кімнати.

  Широкий вибір диванів всіх габаритів та форматів пропонується інтернет-магазином «Дивани для Нірвани. Тут продаються тільки найякісніші предмети інтер’єру, які щоденно будуть радувати ваше око. Відвідати сайт магазину можна, якщо перейти по адресі: https://ddn.ua/ua/.

  Основні різновиди диванів

  Диван – це загальна назва предметів інтер’єру, яка підходить дуже широкому спектру виробів. Тому очевидно, що існує багато різновидів диванів, які відрізняються габаритами, способами трансформування, матеріалами, які використовувались при виробництві, а також формою конструкції.

  В основному дивани поділяються на різновиди в залежності від параметрів.

  По формі конструкції. Бувають кутові й прямі.

  По габаритам – двомісні, тримісні та багатомісні.

  По матеріалам виготовлення основи. В основному це натуральне дерево, ДСП, МДФ.

  По матеріалам для наповнювача: пенополіуретан, синтепон, поролон.

  Матеріали для обшивки. Найпопулярніші – натуральна шкіра, штучна шкіра, велюр, плюш, жаккард, флок.

  За способом трансформації. В основному це євкрокнижка, диван-книжка, клік-кляк, викочуваний, дельфін, пантограф, акордеон.

  Поради для купівлі дивану

  При купівлі цього предмету інтер’єра в першу чергу варто звернути увагу на розмір приміщення, в якому воно буде розміщуватись. Якщо ви хочете купити нові меблі в кімнату з великою площею, то у вас буде дуже великий вибір з найбільш різноманітних моделей диванів. Оскільки така кімната не має обмежувати габарити дивана. В такому випадку правильним рішенням виявляється покупка кутового дивану, який зможе розмежувати зону для відпочинку від інших зон. Особливо доречно це виглядатиме в кімнатах-студіях, де в одному приміщенні знаходяться зони для приготування їжі, прийому їжі, а також місця для відпочинку.

  В кімнатах з невеликою площиною все трохи складніше, оскільки малий вільний простір обмежую свободу вибору. В такі приміщення частіше за все купуються вироби, які мають можливість трансформації в спальні місця. В такому випадку відпадає необхідність купувати окремо спальні ліжка та матраци. Розкладні дивани дозволяють зекономити значну частину вільного простору від загальної площі кімнати, що в свою чергу значно краще впливає на загальний дизайн кімнати та візуальне враження від її споглядання.