Як підвищити свої шанси на отримання позики

  94

  Послуга онлайн кредитування дозволяє отримувати невеликі суми грошей (в середньому до 15 000 гривень) всім категоріям громадян. Головна відмінність таких організацій в тому, що кредит онлайн можуть видати навіть людям без офіційного працевлаштування, з низьким рівнем доходів, взяти гроші може пенсіонер, студент і жінка в декреті. Тобто всі, хто потребує фінансової допомоги терміново, без довідок і зайвої тяганини.

  І навіть погана кредитна історія не є гарантією відмови в мікропозиці, деякі компанії працюють з клієнтами з негативним фінансовим рейтингом, дають можливість таким людям отримати гроші.

  Але якщо ви сумніваєтеся, є кілька порад, як підвищити шанси на схвалення кредиту:

  1. При оформленні заявки вказуйте тільки достовірну інформацію – все дані клієнтів перевіряються, і помилки можуть привести до відмови у видачі.

  2. Перевіряйте всі дані на наявність помилок. Навіть це може стати причиною відмови.

  3. Не потрібно навмисно вказувати більший дохід, це лише знизить лояльність сервісу по відношенню до клієнта.

  4. Якщо сервіс не вимагає вказівки контактних осіб, але пропонує це зробити – вкажіть номери близьких, це істотно збільшує довіру. Поручителі не потрібні, тільки контактні особи.

  5. Найбільш охоче видаються кредити на іменні картки.

  Для тих, у кого негативна кредитна історія, є ще одна рекомендація: при першому зверненні в МФО вказуйте невеликі суми і терміни – такі кредити схвалюють охочіше, або шукайте компанії, які пропонують безвідмовні кредити онлайн.

  Де зручніше погашати мікрокредит

  Основне зобов’язання позичальника – своєчасне погашення мікропозик. Сервіси зазвичай пропонують 3 способи:

  • Погашення позики через особистий кабінет, персональну сторінку користувача на сайті організації. Гроші списуються з банківської карти, в онлайн режимі.

  • Погашення через термінал самообслуговування. Платити потрібно готівкою, є комісія. Термін перекладу становить зазвичай 6-12 годин.

  • Оплата в касі банку: за реквізитами сервісу можна оплатити кредит в касі будь-якого банку України. Платіж також робиться готівкою, є комісія за переказ. Зверніть увагу: банківський переказ може йти 1-3 робочих дні, а за цей час можуть бути нараховані додаткові відсотки.

  Найзручніший спосіб – погашення через особистий кабінет. Ви можете оплатити борг з будь-якої карти, без комісії. Переклад здійснюється миттєво, гроші зараховуються на рахунок компанії швидко, протягом 1 хвилини. Такий спосіб доступний цілодобово.  • інші новини