Як підвищити популярність відео в Instagram: 5 найкращих практик

  40

  Ви, напевно, помітили, що в даний час у вашій стрічці Instagram досить мало того типу повідомлень, який спочатку популяризував цю платформу: фотографій. Інстаграм-відео набирає обертів, тому ми вирішили поділитися секретами, як створювати ролики для Instagram, а також те, як забезпечити максимальну увагу до відеороликів, у створення яких ви вклали стільки зусиль.

  1. Зачепіть своїх глядачів

  Як правило, у вас є три секунди, щоб не дати глядачам перегорнути ваш ролик у стрічці або пропустити вашу історію. Обов’язково дайте людям нагоду продовжувати перегляд. Чи то трендове аудіо, чи захоплюючі візуальні ефекти – знайдіть спосіб миттєво привернути увагу.

  За допомогою відеоредактора для Instagram ви зможете отримати якісне втілення своєї ідеї завдяки найкращим ефектам та переходам. Не варто недооцінювати і важливість підпису – це ваш другий шанс зачепити глядача.

  2. Використовуйте аудіо

  Люди набагато частіше дивляться Stories та Reels зі звуком, ніж відео зі стрічки Instagram. Але існує безліч причин, через які глядачі можуть дивитися відео з вимкненим звуком, включаючи обставини. Використовуйте звук, щоб покращити своє відео, і додайте субтитри, щоб зробити відео доступним для всіх.

  Зокрема, для Reels вибір звуку може вплинути на скільки людей побачать ваше відео. Використання популярної звукової доріжки може допомогти посилити позиції вашого ролика в очах алгоритму Instagram. Знайдіть унікальні способи пограти з трендовим аудіо або поділіться своїм унікальним поглядом на тренд.

  3. Забезпечте цінність

  Якщо ви привернули увагу глядача, вам потрібно втримати його. Спробуйте розважити аудиторію за допомогою гумору, захоплюючої розмови чи своєї харизми. Також ви можете поділитись порадами, практичними рекомендаціями та семінарами або інформацією, що змушує задуматися.

  У кожному відео в Instagram ваша ціннісна пропозиція має бути зрозумілою та простою. Щоб зрозуміти, чи відповідаєте ви цінній пропозиції, погляньте на свою аналітику. Існують інструменти, які дозволять вам побачити не тільки лайки, але й зрозуміти реальний вплив вашої відеостратегії на Instagram, а також порівняти себе з конкурентами.

  4. Будьте активними на платформі

  Щоб ваші відео побачили, важлива не лише подача. Алгоритми Instagram інтерпретують зв’язки між обліковими записами, щоб відображати контент, що рекомендується.

  Це означає, що вам потрібно бути активним учасником розмов у Instagram. Відповідайте на коментарі та особисті повідомлення, спілкуйтеся з іншими користувачами у вашій ніші, ставте лайки та/або поділіться історіями, в яких вас згадують.

  5. Плануйте публікації заздалегідь

  Попереднє планування контенту може допомогти вам публікувати відео в Instagram, коли ваша аудиторія є найактивнішою. Це також дозволить покращити якість вашого контенту, надавши вам більше часу для стратегічного планування. Обидва ці фактори надсилають хороші сигнали алгоритмам Instagram.  • інші новини