Як підготуватися до круїзу Північною Європою і Норвезькими фіордами?

  137

  Норвегія зустрічає туристів неймовірними пейзажами і північною прохолодою. Якщо Ви вирушаєте сюди у круїзі, варто врахувати ряд факторів, від погодних до географічних, щоб зробити подорож максимально комфортною. Не знаєте, з чого почати підготовку? Даємо підказки!

  Як вибрати круїз Норвезькими фіордами?

  Круїзи Норвезькими фіордами стартують зі Стокгольма, Копенгагена та інших великих портів Північної Європи. Краще підібрати тур з порту, куди зручно добиратися прямими перельотами з України. Якщо Ви не бажаєте самостійно продумувати логістику, туроператор Inflotcruises пропонує круїзні тури з координатором і українською групою, у програму і вартість яких вже включено перельоти, трансфери, готелі.

  Не останню роль для туристів відіграють напрямки і маршрути. Зазвичай лайнери заходять у такі популярні порти як Берген, Ставангер, Флом. Не обійдеться круїз без зупинки у селищі Гейрангер на березі однойменного фіорду. Детальніше про круїзи по Північній Європі і Норвезьких фіордах читайте за посиланням: https://inflotcruises.com/regions/353-severnaya-evropa-i-norvezhskie-fordy.

  Коли найкраще вирушати у круїз?

  Круїзну подорож фіордами Норвегії можна здійснити в весняно-літньому сезоні. Перші тури стартують у травні, а пік сезону припадає на липень-серпень. В ці місяці відкрите море достатньо ласкаве до круїзних лайнерів, а погода сприяє прогулянкам та екскурсіям у портах.

  Як підібрати каюту?

  Враження, які Ви отримаєте від подорожі, в першу чергу залежить від краєвидів за бортом і комфорту розміщення у каюті. Щоб повноцінно насолоджуватися обома факторами, в круїзах Норвезькими фіордами зручно бронювати каюту з вікном чи балконом – навіть під час переходу між портами навколишні пейзажі продовжуватимуть чарувати Вас.

  Сучасні лайнери пропонують широкий вибір кают різної площі та з різними зручностями. Перед бронюванням просто переконайтеся, що все необхідне є у наявності. Якщо подорожуєте з дітьми, зверніть увагу на розмір ванної кімнати та зручності на самому лайнері – наявність ігрових зон, дитячого меню, розважальну програму тощо.

  Як одягнутися і що взяти з собою у подорож?

  У будь-який круїз варто брати з собою зручний одяг та кросівки для екскурсій, сукню для жінок та костюм для чоловіків, які стануть у нагоді під час вечірніх заходів на борту. У вояж Норвезькими фіордами можете не брати купальники та інші пляжні атрибути, якщо не плануєте відпочивати біля басейну на лайнері – у портах ці речі, ймовірніше за все, Вам не згодяться.

  Неодмінно складіть у валізу теплий одяг, головний убір, змінне взуття та стандартний набір для кожної мандрівки – аптечку, всі необхідні документи, зарядні пристрої тощо. Пам’ятайте, що існують обмеження щодо деяких речей, які не можна брати на борт, зокрема, це власні алкогольні напої, легкозаймисті та небезпечні матеріали, фени, чайники, праски та інші прилади для нагрівання. Детальний перелік слід уточнити у круїзної компанії.

  Скористайтеся цими порадами та оберіть свій круїз Норвезькими фіордами вже цього сезону, не відкладаючи задоволення від подорожі на потім!