Як перевести гроші за номером телефону?

  64

  Дистанційний переказ грошей — дуже зручна можливість, якою люди користуються для самих різних цілей. Дати грошей в борг або зайняти їх, попросити близького друга щось придбати в іншому місті, відправити кошти дитині — варіантів багато, але всі ці питання вирішуються через домашній інтернет, буквально за кілька хвилин. І способи є різні — наприклад, переказ з карти на карту.

  Ще більш просте рішення — це переказ за номером телефону. Такий варіант є на площадці https://oplata.com/. Для його реалізації вам потрібно знати тільки мобільний номер тієї людини, яка потім отримає гроші.

  Як це працює

  Гроші, переказані таким способом, залишаються в системі до моменту, поки їх не запросить одержувач. На це у нього буде 5 днів, але попередньо потрібно підтвердити номер, що теж досить нескладно. Якщо одержувач зробить це відразу після надходження суми, то він забере гроші практично миттєво, так що варіант підходить для термінового вирішення фінансових проблем. Але враховуйте, що послуга має певні ліміти — як на суми, так і на кількість переказів протягом місяця, одного дня.

  Зі сторони відправника потрібні наступні дані:

  • номер платіжної картки – підійде будь-яка карта Visa або Mastercard, випущена в українському банку;
  • термін дії карти;
  • CVV-код (зі зворотного боку картки);
  • ім’я;
  • номер телефону;
  • адреса електронної пошти;
  • коментар для одержувача — обов’язково скористайтеся цією опцією, якщо одержувачу важливо підтвердити, що переказ був некомерційним.

  Переказ грошей за номером мобільного телефону — це в кілька разів простіше, ніж банківський переказ, заради якого треба піти або поїхати в банк в конкретний час. За допомогою сервісу Oplata питання вирішується протягом декількох хвилин — транзакції оформляються навіть вночі у вихідні та святкові дні, що дуже зручно.

  Безпека послуги

  Вдаючись до подібних послуг, користувачі часто задаються питаннями про безпеку — і це цілком справедливо. Тут важливо розуміти, що спеціальні перевірені сервіси завжди дбають про аспект безпеки. Вона пов’язана з їх репутацією і можливістю бізнесу далі працювати. Фінансові операції шифруються, а дані користувача ніколи не передаються третім особам.

  Але і самим власникам карт важливо проявити обережність. Ніколи не давайте відомості про свої картки стороннім, не публікуйте фото «пластика» в соціальних мережах. Особливо уважно поставтеся до збереження CVV-коду і додатково підключіть послугу 3D-Secure — тоді під час оплати банк буде запитувати у вас спеціальний пароль.

  Переказ грошей з карти на телефон — це швидко, зручно і безпечно. Послуга стає все популярнішою, тому що значно економить сили і час, що в умовах нинішнього життя вагомий аргумент.