Геймерське крісло від Playstation: відчуй революцію

  152

  Зараз геймерське крісло стало невіддільною частиною ігрового ПК. Крім рівня зручності геймери все частіше звертають увагу на зовнішній вигляд, бренд та особливий функціонал.

  Playseat Evolution Playstation — топове геймерське крісло, яке увібрало в себе якість від Playseat та фірмовий дизайн Playstation, який точно сподобається гравцю.

  Створений для фанів Playstation

  Цей офіційний ліцензований перегоновий симулятор, створений для справжніх любителів PS, які хочуть грати в такі ігри, як:

  • Gran Turismo.
  • Need for Speed.
  • DiRT.
  • GRID.
  • F1 та багато інших додатків з максимальним комфортом.

  Під’єднатися можна з будь-якого девайсу, адже крісло має сумісність з усіма консолями та ПК.

  Геймерське сидіння, як у гоночних авто

  Логотип PlayStation наклеєний на високоякісну синю Алькантару, яка використовується в справжніх перегонових автомобілях. Крісло розроблене у співробітництві з компанією Sony і професійними гонщиками. Тому відчути себе справжнім водієм та зануритися у гру з перегонами можна за лічені хвилини.

  Сидіння налаштовується під свого власника у будь-яке положення, щоб гра була максимально комфортною та драйвовою. Це допомагає уникнути сильного навантаження на хребет і зберегти спину здоровою, навіть після багатьох годин гри.

  Можна регулювати відстань і висоту керма та педалей, тому крісло підійде для всієї сім’ї.

  Найважливіші функції Playseat Evolution

  Sony разом із Playseat зробили геймерське крісло з можливістю кастомізації, тому воно підійде абсолютно всім гравцям, незалежно від віку, зросту та ваги.

  Технічні характеристики крісла:

  • Можливий ріст: 120–220 см.
  • Допустима вага: 20–122 кг. Причому кожен сидячий буде відчувати себе комфортно, завдяки можливості врегулювати висоту спинки та сидіння, а також глибину посадки.

  В кріслі є прості, але важливі фішки, які додають зручності під час користування.

  Серед них:

  1. Сумісність з усіма комплектами кермових коліс і педалей, представленими на ринку
   Включаючи Logitech, Thrustmaster і Fanatec. Якщо вже маєте комплект, його можна без проблем приєднати до крісла, нема потреби купувати окремі деталі.
  2. Надійність збірки
   Основа та корпус виконані з високоякісного металу, що дозволяє кріслу не просідати під час гри та додає комфорту ігровому процесу.
  3. Простота зберігання завдяки запатентованій конструкції складання крісла
   Якщо гру завершено, просто складіть крісло та покладіть у будь-яке зручне місце, де його не буде видно,— до шафи або під ліжко. Складена конструкція займає дуже мало місця.
  4. Простота складання. Процес складання займає не більше десятьох хвилин.

  Якщо вирішили придбати топове геймерське крісло для перегонового геймінгу, тоді Playseat Evolution Playstation — ідеальний варіант. Воно перевірене справжніми гонщиками під час тестування нових треків, тому відповідність перегоновому сидінню просто вражає.