Гарячі путівки в липні – куди поїхати за пів ціни

  295

  Гарячі путівки в липні

  Нікому не подобається проводити липень в задушливому місті. Це найтепліший місяць в Україні, тому так багато громадян, дорогою на роботу, мріють про м’який теплий бриз зі сторони моря, шезлонг і смачний коктейль у своїх руках.

  Не чекайте дарма, перетворіть свої мрії на реальність. Обирайте гарячі тури, щоб максимально насолодитись литом. Дізнатися про актуальні гарячі путівки із Харькова від компанії «Поїхали з нами» ви можете прямо на цьому сайті: www.poehalisnami.kharkov.ua/hot-tours/. Тож куди направляються українці в 2019 році?

  Туреччина

  Декому може здатися, що цей варіант відпочинку надто банальний. Тоді про цих людей можна сказати, що вони точно не відпочивали в цій країні. Недарма гарячі путівки в Туреччину користуються шаленою популярністю в громадян нашої країни – високий рівень обслуговування, недорога ціна, чисті та охайні пляжі, тепле море та значний культурний спадок.

  Ось список курортів, які користуються найбільшою популярністю:

  • Анталія – велике місто й столиця однойменної провінції, саме тут знаходиться міжнародний аеропорт. Підходить для тих, хто полюбляє активний відпочинок та нічне життя.
  • Аланія – давнє місто, навколо якого знаходиться велика кількість руїн римського та візантійського періоду. Ідеально підходить для тих, хто полюбляє спокійний відпочинок. Для туристів є можливість замовити тут знамениту Турецьку Рів’єру.
  • Сіде – місто, яке знаходиться на відстані 75 км. від Анталії. Воно знаходиться на невеликому півострові. Його заснували ще грецькі поселенці в VII ст. до н. е., тому поціновувачі старовини знайдуть для себе тут багато цікавого.

  Ціна на гарячі тури в Туреччину починаються від 13 000 гривень.

  Болгарія

  Ця балканська країна точно сподобається тим, хто розраховує на бюджетний відпочинок. Болгарія створена тільки для літнього відпочинку, тому липень якнайкраще підходить, щоб відвідати цю країну. Саме в цей час туроператори пропоную привабливі ціни на гарячі путівки в Болгарію. Ще однією перевагою є те, що багато болгар чудово розуміє російську та українську мову, тому порозумітися з місцевим населенням дуже легко.

  Найкращими курортами в Болгарії є:

  • Сонячний берег – знаменитий курорт з дуже довгим піщаним пляжем. Неймовірна кількість готелів, нічних клубів та ресторанів сприяють активному та цікавому відпочинку. Різноманітна кухня, яку пропонують тутешні заклади громадського харчування, також ідеально підходить для гастро-туризму
  • Несебр – дуже маленьке місто з чудовою архітектурою. Знаходиться в кількох хвилинах їзди від Сонячного берега. Ідеально підходить для тих, хто любить насолоджуватися атмосферою старих містечок з їх особливою архітектурою.
  • Поморіє – цей курорт менш популярний за попередні. Але це одне з найбільш приємних місць в Болгаріх. Тут знаходяться бальнеологічні джерела, лікувальні грязі та санаторії, завдяки яким пацієнти можуть лікувати хвороби шкіри, ДЦП, гінекологічні та андрологічні хвороби, хвороби легенів та нервової системи.

  Гарячі тури в Болгарію коштують приблизно від 7000 гривень.

  Туніс

  Ця країна відома не тільки завдяки своїми пляжами, теплим морем та ніжним кліматом. Туніс є світовим центром таласотерапії (лікуванням морським кліматом). Навіть медичні університети країни готують спеціалістів по цим напрямкам. Кожен готель, власник якого себе поважає, пропонує туристам лікувальні та оздоровчі послуги, які не тільки зможуть зміцнити ваше здоров’я.

  До найвідоміших курортів відносяться:

  • Сусс – велике місто на узбережжі Середземного моря. Воно відоме завдяки своїм нічним клубам та вечіркам, тому ідеально підходить для тих людей, які планують на час відпочинку буремне життя.
  • Хаммамет – також велике й дуже миловидне місто. Являється центром Таласотерапії, тому сюди з’їжджаються пацієнти з усього світу. Курорт підходить для тих, хто розраховує спокійно поніжитися на пляжі та зміцнити власне здоров’я.
  • Джерба – якщо вас цікавить надзвичайно чисте море, то вам на острів Джерба. В комплекті до цього йде високий рівень обслуговування, доглянуті пляжі та старовинна архітектура.

  Ціна на гарячі путівки в Туніс починаються від 18 000 гривень.

  гарячі тури

  Як бачите, напрямків для подорожей достатньо, щоб спланувати ідеальний відпочинок. Обирайте країну, пакуйте валізи і вперед – назустріч пригодам та яскравим враженням!