Фольксваген Кадді: що перевірити перед покупкою

  296

  Кадді – одна за найпопулярніших моделей від Фольксвагена останніх років. Вона лідує по продажам серед комерційних авто. Машина однаково добре справляється з перевозкою вантажів та сімейними подорожами. Вантажопідйомність складає 670 кг!

  Вибір версії двигуна

  На ринку представлені автомобілі з різними двигунами. Частіше потрібні запчастини на Volkswagen Caddy з 1.4-літровим двигуном. Через нестачу сили мотору доводиться працювати на межі можливостей. Якщо потрібно, то запчастини можна знайти в каталозі інтернет-магазину «Автозвук».

  Оптимальним називають 1.6-літровий двигун. При покупці автомобіля рекомендується одразу замінити ремінь ГРМ. Він слугує 120 тис. км, але невідомо, коли попередній власник його міняв.

  В дволітровому дизелі є великий ризик з часом натрапити на заміну насос-форсунок. Приблизно на 200 тис. км з ладу виходить вал приводу масляного насоса, що веде за собою дорогий ремонт.

  Вузли, які потребують особливої уваги під час покупки

  Про особливості двигуна сказано вище, але не тільки він потребує перевірки. Першочергово варто звернути увагу на роботу:

  • передньої підвіски;
  • задньої підвіски;
  • стану кузова.

  Витратними елементами в передній підвісці можна назвати стійки стабілізаторів та задні сайлентблоки важелів. Амортизатори та шарові опори працюють без нарікань до 100 тис. км. Приблизно стільки ж відведено і амортизаторам.

  Задня підвіска має просту конструкцію, тому заміна амортизаторів можлива після першої сотні тисяч. Це перший елемент, який виходить з ладу. Але при акуратному водінні амортизатори прослужать в 1-2 рази довше.

  Кузов не покривається корозією, але через 6-7 років іржавіє глушник. В деяких екземплярах розчаровують вікна. Вони погано закриваються та навіть протікають під час дощу. Але такий недолік можна спостерігати лише в окремих автомобілях.

  В цілому, Фольксваген Кадді – дуже надійний транспортний засіб. Навіть через кілька років експлуатації його можна вигідно продати: авто повільно втрачає в ціні.  • інші новини