Досьє на бізнес: перевірка контрагентів на vkursi.pro

  749

  Компанія «Vkursi Pro» оперативно опрацьовує досьє контрагентів, оцінює ризики співпраці в зручному форматі з графічним зображенням – це реальна можливість за лічені хвилини зробити оцінку потенційних партнерів за допомогою штучного інтелекту на резус-фактори для прийняття єдиного правильного рішення.

  Система аналітики компанії «Vkursi Pro» розроблена для глибокого аналізу фінансів, комплексної оцінки контрагента в різних аспектах – відносини з податковою, судові рішення, аналіз земельних володінь, майнова перевірка, загроза банкрутства.

  Перевірка контрагентів – інформація з офіційних джерел:

  1. Єдиний державний реєстр юридичних та фізичних осіб.
  2. База оголошень з тематики банкрутства підприємців.
  3. Єдиний державний реєстр відкритих судових рішень.
  4. Планові державні перевірки суб’єктів господарювання.
  5. Інформація про підприємство, наявність податкового боргу.

  Система аналітики контрагентів в Києві на сайті vkursi.pro дозволяє самостійно перевірити дані про відкриті виконавчі впровадження, період реєстрації ФОП, частоту зміни керівництва, власників, бенефіціарів, накладення санкцій.

  Самостійна перевірка контрагента – актуальна інформація

  Своєчасна перевірка контрагента, оцінка в системі «Автоматичний моніторинг» мінімізує ризики співпраці, дозволяє масштабувати бізнес з результативними показниками розвитку і стабільного доходу. Інформація для бізнес-безпеки актуальна – зміни оновлюються щоденно.

  Комплексна перевірка – базова структура аналізу:

  1. Банкрутство – вказує актуальний статус юридичної особи. База даних включає імена керівників і засновників компанії, офіційні повідомлення, відносини з податковою і короткий звіт з судової практики.
  2. Фінансовий стан – освітлює рентабельність активів, зростання прибутку, боргові зобов’язання, рівень фінансової стійкості. Графік розшифровки вказує на наявність ризику, які зрозуміють професійні економісти.
  3. Сплата податків – своєчасність сплати податків вказує на дисциплінарну відповідальність контрагента. Базові дані податкової служби включають дату реєстрації, податковий номер платника ПДВ і величину податкового боргу.
  4. Судові розгляди – вказують на наявність проблем з законом які були в минулому і на теперішній час. Таким чином, можна дізнатися про претензії колишніх партнерів контрагента, побачити всі справи, уникнути ролі позивача.
  5. Наявність ліцензії – необхідна умова для ведення законного бізнесу. Документ вказує визначенні терміни дії, юридичний дозвіл на профільну діяльність підприємства, компанії й дату закінчення терміну.
  6. Аналіз зв’язків – допоможе виявити розбіжності в наданій контрагентом інформації. Варто звернути увагу адресу організації, тривожна ознака – якщо в реєстрі вказані інші компанії, або реєстрації взагалі не існує.
  7. Наявність групової поруки – вказує на самостійність, або залежність компанії від фінансово-промислової групи. Інформація вказана на картці контрагента в вигляді ФПГ з зазначенням списку підприємств.
  8. Розмір статусного капіталу – вказує на масштаби діяльності підприємства, обсяг майна і ліквідність земельних володінь, які дають можливість користуватися кредитами, або залишитися без підтримки інвесторів.
  9. Перевірка ІНП – реєстраційний номер облікової картки платника податків, це цифровий код для обліку транзакцій виплати податку в фіскальні органи, вказують на відсутність або наявність заборгованості.
  10. Автоматичний моніторинг – дозволяє проводити перевірку контрагентів в автоматичному режимі, через основні орієнтири системи компанії «Vkursi Pro» з відкритих джерел, після реєстрації на сайті.

  Перевірку контрагента і розвідку підприємницької діяльності опонента вигідно і доцільно проводити на сайті https://vkursi.pro/ – це гарант оперативності, економії часу і зручність по отриманню необхідної інформації про майбутнього бізнес-партнера.